Filtry

Hotel Gabreta

Hotel Na poptávku
Americké armády 73, 34201 Sušice Ukázat na mapě

Hotel Gabreta je útulný hotel v centru města Sušice, které bývá právem nazýváno Bránou Šumavy. K provozu hotelu dále patří restaurace, kavárna a recepce s non-stop provozem. K dispozici jsou vyhrazená parkovací místa před hotelem. Hotel je ideální výchozí místo pro výlety a cykloturistiku.

Hotel nabízí možnost uspořádání školení, seminářů, firemních konferencí a dalších akcí.

Sušice a její okolí nabízí mnoho možností, s plánováním tras rádi pomůžeme. Případně Vás a Vaše kola odvezeme na start trasy. V letní sezoně v provozu cyklobus na Modravu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Recepce Směnárna 0.2 km Taxi TV Vícejazyčný personál Horolezectví 30 km Půjčovna kol 0.8 km Tělocvična/sportovní hala 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 0.4 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 0.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.3 km Pizzerie 0.3 km Restaurace Snídaně Bazén - vnitřní 0.3 km Fitness 0.3 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Sauna 0.3 km

Pokoje

Hotel nabízí dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením, telefonem a TV se satelitním příjmem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V hotelové restauraci Vám nabídneme speciality české, kuchyně a speciality ze zvěřiny. V hotelové kavárně si pochutnáte na výborné kávě a na čerstvých zákuscích.