Filtry

Hotel Koruna

Hotel Okamžitá rezervace
Náměstí Jana z Dražic 103, 41301 Roudnice nad Labem Ukázat na mapě

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb. Hosté u nás mají neomezený přístup k internetu a navíc jsou zde zaměstnanci ochotni pomoci s vyhledáním a poskytnutím potřebných informací. Na recepci i na každém pokoji jsou k dispozici informace o okolí Roudnice, typech na výlety nebo o vybraných střediscích pro využití volného času (např. sportovní kluby, fitness centra, plavecké bazény a restaurace).


Okolí

Ústecký kraj je ideální pro provozování turistiky a cykloturistiky. V okolí Roudnice se nachází turisticky atraktivní místa - ta jsou podrobně popsaná v nabídce "Okolí hotelu". Na Labi a ve vybraných lokalitách je možnost rybaření.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Kanceláře k pronájmu Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Rezervace letenek Sekretářské služby Směnárna 0.2 km Taxi Terasa TV místnost Úschovna zavazadel Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik 0.3 km Beachvolejbalový kurt 0.3 km Billiard 0.5 km Bowling 0.8 km Půjčovna kol 0.2 km Půjčovna sportovního vybavení 1 km Šipky 1 km Stolní tenis 1 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.5 km Letiště 3 km Noční klub 1 km Park 0.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.1 km Vyhlídkové lety Bar 0.5 km Cukrárna 0.3 km Internetová kavárna Kavárna Pizzerie 1 km Restaurace Snídaně Vinný sklípek 0.2 km Zahrádka Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 1 km Jóga 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Masáže 1 km Sauna 0.5 km Solárium 1 km

Pokoje

Kapacita hotelu je 63 lůžek. Pokoje jsou na každém patře jinak vybaveny a cena za ubytování je taková, abychom poskytli každému hostu přesně to, co hledá. Jsou zde tři varianty ubytování. Nejvyužívanější jsou pokoje hotelového typu, dále nabízíme možnost ubytování v apartmánech v nejvyšším patře hotelu. V prvním podlaží budovy jsou pokoje mládežnického hotelu, které vyhovují hlavně potřebám cyklistů nebo hostům, kteří přespávají v hotelu jen jednu noc a nechtějí platit za vybavení, které nevyužijí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Události

Součástí služeb, které našim hostům nabízíme, je zorganizování programu pro jejich volný čas. Tento program je přizpůsoben potřebám a přáním našich hostů - pokud chtějí více relaxovat než sportovat nebo naopak, vše naplánujeme podle jejich přání.

Stravování

Pro skupiny ( firemní, sportovní ) je samozřejmostí zajištění stravy ( polopenze, plná penze ) v pizzerii za výhodnou cenu, či dle dodaného jídelního lístku.

Jak se k nám dostat?

Praha leží od Roudnice nad Labem necelých 50 km - v blízkosti dálnice D8 Praha - Teplice - Dráždany (Exit 29, Roudnice nad Labem). Tato lokalita je cizinci velmi oblíbená nejen pro její blízkost Praze, ale také hlavně kvůli nádhernému okolí.