Filtry

Pension Maják

Pension Na poptávku
Nová Ves nad Nisou 580, 46827 Nová Ves nad Nisou Ukázat na mapě
Pension Maják leží v horské vesničce s krásným upraveným okolím, hřištěm a zahradou. Součástí objektu je také útulná jídelna s barem, prostorná hala s příjemným posezením, billardem a stolním fotbalem.

Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Před objektem je parkoviště se závorami, možnost uzamčení, za zaparkovaná vozidla provozovatelé neručí, možnost umístění vozidla v garáži za poplatek.
Rekreaci Vám zpříjemní venkovní terasa s výhledem na zahradu, zpevněná plocha se stolním tenisem, altánek, malebné jezírko, velký gril, udírna, minigolfové dráhy, dětské houpačky, houpací péra, kolotoč,trampolína apod. Celým upraveným areálem protéká potůček a nedaleko vedou turistické značené stezky. Sportovní vyžití na hřišti pro volejbal, košíkovou, malý fotbal.


Okolí

Stáj s koňmi, kde je možné si domluvit vyjíždky na koni nebo v kočáře, na přání lze zajistit horská kola, pravidelné diskotéky v místní restauraci, v nedaleké Smržovce -Pivrncova putyka, 4 km Jablonec - bazén, přehrada, muzeum skla a bižuterie, bowling, squash centrum, tenisové kurty a hala 12 km Liberec- ZOO, Botanická zahrada, Ještěd, zábavní středisko s vodním světem Babylon Výlety na zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Frýdlant, Českého ráje 22 km, Bozkovské Jeskyně.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV místnost Zahrada Zdravotní středisko 4 km Aerobik 4 km Billiard Bowling 4 km Golfový trenažér 4 km Horolezectví 0.1 km Minigolf Půjčovna kol 4 km Půjčovna lyží 4 km Šipky Squash/ricochet 4 km Stolní tenis Střelnice 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0 km Tenisový kurt - vnitřní 4 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Diskotéka 0.1 km Divadlo 4 km Houbaření Jízda na koni Restaurace Bazén - venkovní 4 km Bazén - vnitřní 4 km Fitness 4 km Masáže Sauna Solárium

Pokoje

K dispozici je 8 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje a 6 čtyřlůžkových apartmánů (2 ložnice). Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení a TV/Sat, rádio.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Snídaně jsou připravovány formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky teplých i studených potravin a nápojů, nechybí ovoce a zelenina, jogurty, müsli, sladké pečivo atd. od 8,30 do 10,00 hod. Po dohodě možné i jiné časy. Večeře jsou podávány v 18,30 hod. formou jednotného menu.

Extra

Možnost připojení k internetu pomocí WiFi. Před objektem je parkoviště se závorami, možnost uzamčení, za zaparkovaná vozidla provozovatelé neručí, možnost umístění vozidla v garáži za poplatek.

příplatek za 1 denní pobyt 50,- Kč

Jak se k nám dostat?

Vlakové nádraží je vzdálené 3 km. Po dohodě lze zajistit za úhradu benzínu dopravnu z nádraží nebo z Jablonce nad Nisou.