Filtry

Horský hotel Sport

Hotel Okamžitá rezervace
Lučany nad Nisou č. 460, 46844 Josefův Důl Ukázat na mapě
?

Horský hotel Sport je hotelem rodinného typu. Kvalita poskytovaných služeb uspokojí i náročné klienty. Minimální délka pobytu je na dva noclehy  a s jednorázovým příplatkem 60,-Kč za osobu a pobyt.
Horský hotel Sport nabízí ubytování v pohodlně zařízených pokojích, v jejich vybavení nechybí vlastní sociální zařízení a TV.
V letním období je hostům k dispozici letní terasa, travnaté hřiště, venkovní stolní tenis a tábořiště. V blízkosti koupaliště v Lučanech nad Nisou cca 2km. Veškeré hotelové služby jsou poskytovány pouze ubytovaným hostům, což zajišťuje klidný a pohodový pobyt.


Okolí

Horský hotel Sport se nachází nad Josefovým Dolem u Horního Maxova, podle katastrálního území spadá pod Lučany nad Nisou.Parkoviště pro osobní vozy je přímo u hotelu, přes noc je osvětlené. Ski areál Bukovka v Josefově Dole vzdálen 800m od hotelu, v dosahu střediska Špičák, Severák a Bedřichov, v blízkosti běžecká stopa. V okolí pěší turistické trasy a trasy pro cykloturistiku.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Konferenční/společenská místnost TV místnost Zahrada Lyžařský vlek 0.8 km Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Bar Restaurace Zahrádka Recepce Terasa Venkovní gril

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Večeře jsou servírovány s polévkou a výběrem ze 2 - 3 jídel. Za večeře účtujeme za dospělé osoby 120,-Kč. Vánoční pobyty a pobyty přes silvestra jsou s příplatkem za nadstandartní servis, stravovací a další služby v závislosti na počtu noclehů.

Extra

Pro děti poskytujeme slevy ve věku 3-12 let ve výši  cca 20% a dětem 12-18 let poskytujeme slevu ve výši 10% z cen pro dospělé. Pobyt dětí do 3 let  bez služeb v doprovodu rodičů je zdarma, za samostatnou postel pro děti do 3 let účtujeme na místě poplatek 100,-Kč za 1 nocleh. Wi-fi připojení k internetu v objektu k dispozici zdarma. Parkování vozidel je zajištěno na parkovišti přímo u hotelu. Pobyty jsou možné pouze bez domácích zvířat. 

 Vánoční pobyty a pobyty přes silvestra jsou s příplatkem za nadstandartní servis, stravovací a další služby v závislosti na počtu noclehů.

Jak se k nám dostat?

Z Jablonce nad Nisou pojedete směrem na Tanvald, v obci Lučany nad Nisou odbočíte do leva směrem na Horní Maxov. 1 km za obcí Lučany nad Nisou na křižovatce odbočíte na Josefův Důl a po cca 300 m jste přímo u Horského hotelu SPORT.