Filtry

Pension a Hostel Udírna

Pension Okamžitá rezervace
Kostelní 72, 37701 Jindřichův Hradec Ukázat na mapě
?

Hostel Udírna je prvním a jediným hostelem v centru Jindřichova Hradce s provozem nonstop po celý rok.

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování s charakteristickou atmosférou, penzion/hostel Udírna je pro vás tou pravou volbou. 
Kromě příjemných a čistých pokojů můžete využít dalších výhod včetně společné kuchyňky, pračky a sušičky, bezdrátového internetového připojení WiFi a kulturního infoservisu na baru.

Hostel není zcela ideálním místem pro rodinou rekreaci, ale pro dobrodruhy a cestovatele nebo turisty za gurmánským zážitkem naší kuchyně je tou ideální destinací.

Stylový restaurant, který je nedílnou součástí našeho Hostelu. Je ideálním místem pro setkávání s ostatními cestovateli, u vyhlášené kuchyně nebo nad sklenkou něčeho dobrého přímo v centru Jindřichova Hradce.


Okolí

Je vám Hradec málo? Plánujete vyrazit na kole nebo pěšky do České Kanady, navštívit hrad Landštejn, zámek Červená Lhota, Cimrmanův Kaproun nebo se toulat po třeboňské pánvi mezi jihočeskými rybníky. Zeptejte se nás. Žijeme zde celý život a poradíme vám ty nejlepší místa.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.2 km Nekuřácké prostředí Informační služba Restaurace Zahrádka Taxi Vícejazyčný personál Aquapark 1.5 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.3 km Divadlo 0.2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.5 km Kino 0.2 km Letiště 3.5 km Noční klub 0.2 km Park 0.2 km Přírodní koupání 3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Vyhlídkové lety

Pokoje

Připravili jsme pro Vás 6 pokojů, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové . 4 pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Dva pokoje mají koupelnu společnou. Dále můžete využít pračku, sušičku, bezdrátové internetové připojení WiFi, a kulturního infoservisu na baru. Celková kapacita celého penzionu je 15 lůžek. Snídaně nepřipravujeme. Doporučíme vám dobré kavárny do 3 minut nebo máte možnost doobědnat snídaní v sousedním hotelu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Události

Denně pro Vás připravujeme masové speciality jako například zvěřinové speciality či zelenina na grilu.

Stravování

Zážitková kuchyně sází na jednoduché menu, vždy ale založené na prvotřídních surovinách, čerstvých bylinkách a otevřeném ohni. Jídlo připravujeme s láskou a tak jako bychom si ho dělali sami pro sebe a navíc nám po celou dobu vidíte pod ruce. Ať ochutnáte naši pořádnou porci medovo-šalvějových žeber přímo z otevřeného ohně, zaříznete do vždy čerstvého hovězího steaku nebo ochutnáte jeden z našich vyhlášených burgerů., věříme, že vás to bude bavit tak jako nás.

Extra

Pokud chcete mít na dosah možnost poznat kulturní dění v  J. Hradci, navštivte náš Hostel! V restauraci u penzionu Udírna pořádáme nejrůznější akce pro Vás i kolemjdoucí návštěvníky. Na zámek jsou to tři minuty pěšky, na náměstí jednu a Národní museum fotografie vidíte z okna hostelu.

Jak se k nám dostat?

Hostel je snadno dostupný vlastním automobilem či autobusovou dopravou.