Filtry

Pension Eric

Pension Na poptávku
Hroznětínská 1402, 36301 Ostrov Ukázat na mapě
?

Hostům nabízíme 3 pokoje se sdíleným sociálním zařízením a koupelnou. K dispozici je ve společných prostorách mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kuchyňské vybavení. Všechny pokoje jsou nekuřácké a nemají bezbariérový přístup. Kouření je povoleno jen na balkóně, kterým disponuje pokoj číslo tři.


Okolí

Pension se nachází kousek od centra města v klidné lokalitě poblíž řeky Bystřice. Okolí je ideální pro turistiku a výlety na kole. V blízkosti Pensionu se nachází několik rybníků a venkovních koupališť. V Ostrově se nachází celá řada restauračních zařízení, stejně jako služeb a zábavy (bowling, posilovna, golf, jezdectví, tenisové kurty, atd.).


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Pokojová služba Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Aerobik 0.5 km Bowling 1 km Golf 10 km Lyžařský vlek 11 km Minigolf 0.5 km Půjčovna sportovního vybavení Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Autobusová zastávka 0.5 km Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 1 km Houbaření Jízda na koni Kino 1 km Park 0.75 km Vlaková zastávka 2.8 km Cukrárna 0.7 km Kavárna 0.7 km Pizzerie 0.6 km Restaurace 0.7 km Zahrádka Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Pantofle

Pokoje

První pokoj je určen pro jednu až dvě osoby, s okny na sever s výhledem na řeku Bystřici. Pokoj je pokryt wi-fi signálem a má televizor se satelitním příjmem. 

Druhý pokoj je určen pro jednu až tři osoby, s okny na jih. Pokoj je pokryt wi-fi signálem a má televizor se satelitním příjmem. Tento pokoj disponuje balkonem.

Třetí pokoj pro jednu až tři osoby má okna na jih.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

K dispozici je ve společných prostorách mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a kuchyňské vybavení.

Jak se k nám dostat?

Pension je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat přímo před pensionem. Autobusová zastávka se nachází cca 300 metrů od pensionu.