Filtry

Hotel The North

Hotel Okamžitá rezervace
Stanislava Kostky Neumanna 1598, 43601 Litvínov Ukázat na mapě

Hotel The North nabízí ubytování přímo v prostředí historického Zimního stadionu Ivana Hlinky v Litvínově. Prostory jsou vybaveny na standardní úrovni, dvoulùžkové útulné pokojíky se sociálním zařízením . Hokejové fajnšmekry jistě potěší, že část pokojù je umístěna tak, že přímo vidí na ledovou plochu.

V okolí hotelu v ústeckém kraji je také nepřeberné množství krásných míst, kvùli kterým je dobré se u nás zdržet déle.


Okolí

 Okolí představuje nepřeberné množství vyžití. Ať už se rozhodnete u nás zůstat déle a ubytujete se v hotelu, nebo k nám zavítáte v rámci svého výletu, region Vám toho nabídne dost. Po dohodě Vám zajistíme poznávací okruh po místech, která Vás zajímají, která byste rádi navštívili.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště TV Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.8 km Diskotéka 5 km Divadlo 0.8 km Houbaření Přírodní koupání Tramvajová zastávka 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar Pivnice Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 1 km Bazén - vnitřní 1.5 km Fitness 0.1 km Jóga 1.5 km Masáže 1.5 km Sauna 1 km Solárium 1 km

Pokoje

K dispozici je kapacita 24lůžek, ve 12-ti dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou umístěny ve druhém poschodí. Některé pokoje jsou s balkonem, jiné s výhledem na ledovou plochu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (sprchový kout), je vybaven  televizorem, přípojením k bezdrátovému internetu (Wi-Fi), ledničkou a vestavěnou skříní. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Recenze

Levné místo na přespání Byly jsme v hotelu, kvůli akci na okruhu v Mostu. Okruh je vzdálený asi čtvrt hodiny. Měli jsme výhled na ledovou plochu, takže se v pokoji nedalo větrat, ale jinak byl pokoj čistý a měl vše co člověk může potřebovat, když jede na víkend a chce jen přespat. Velké plus je restaurace s naprosto božím jídlem. Ve dvoře je parkoviště.
Tajaska 01.2019

Dostupnost a rezervace

Stravování

Restaurace představuje v našem podniku zásadní podíl. Navazujeme na rodinnou tradici a přesvědčení - totiž, že se každý host musí cítit pohodu a spokojenost. The North Bar&Grill tvoří s dnes již populární Restaurací Černý orel v Oseku nerozdělitelnou dvojici. V obou podnicích naleznete nezaměnitelné zážitky - od nápaditých jídel, přes vybraná vína a další nápoje, po neotřelý design prostor.

The North jsme otevřeli v září 2010. Inspirací nám byla francouzská elegance a šarm. Až čtyřicet hostù, které restaurace pojme, se ponoří do pohodové a klidné atmosféry, vybere si z neošizeného jídelního a vinného lístku a nechá se hýčkat vším, co The North nabízí.