Filtry

Hotel Brušperk

Hotel Okamžitá rezervace
náměstí Jana Ámose Komenského 31, 73944 Brušperk Ukázat na mapě
5,0

Hotel Brušperk poskytuje pohodlné ubytování ve 11 pokojích s celkovou kapacitou 27 lůžek (včetně přistýlek). Tento počet zahrnuje 4 apartmány (z toho 1 apartmán s kuchyňským koutem a vlastním vchodem), 4 dvoulůžkové pokoje, 1 jednolůžkový pokoj s velkou postelí a 2 podkrovní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny internetem a televizí. Satelitní příjem je na všech pokojích kromě podkroví. Pro hotelovou klientelu lze zajistit pobyty ve Fry-relax centru (Fryčovice) vzdáleném od hotelu cca 3 km, které nabízí squash, badminton, bazén s protiproudem a masážní vanu. V hotelovém STEAK Baru hostům nabízíme naši domácí pizzu , steaky z kvalitního masa a saláty. Je zde připojení na internet - WI-FI. Snídaně se podává v naší kavárně. V létě příjemné posezení na terase před hotelem.   


Okolí

Brušperk se nachází na mezi důležitými městy Severní Moravy Ostravou  a Frýdkem-Místkem . V blízkosti se nachází letiště Mošnov . Město nabízí kompletní služby - bakomat , pošta a minimárket vše pár kroků od hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Kuchyň Obchodní centrum 0.05 km Pokojová služba Postýlka Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Golf 20 km Horolezectví 15 km Lyžařský vlek 10 km Střelnice 5 km Tělocvična/sportovní hala 0.6 km Tenisový kurt - venkovní 0.2 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Kino 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Bar Cukrárna Kavárna Pizzerie Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 12 km Bazén - vnitřní 0.8 km Masáže 0.2 km Perličková vana 4 km Sauna 0.4 km Solárium 0.2 km Wellness/lázně 4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny standardně.

Recenze

Ubytování v červenci Hotel v krásném prostředí na náměstí v Brušperku. Přístup personálu vynikající. Všem našim přáním vycházeli vstříc. Ubytování pohodlné, ručníky a mýdlo v ceně. Snídaně se vybírají den předem. Všude čisto. PS: Jen postel byla úzká a při otáčení mého 100kg vážícího přítele vrzala :-).
luciekronerova 07.2017

Ing Vynikající hotel mimo centrum Ostravy. Čistota, servis a skvělá pizza. Personaljevelmi příjemný a ochotný vyjít vašim přáním vstříc. Pokoj byl čistý, včetně koupelny a ložního prádla. V ceně je čistý ručník ,šampony a mýdlo.
Karel P 09.2016

Dostupnost a rezervace

Stravování

V přízemí Hotelu Brušperk se nachází cukrárna s kavárnou, ve které jsou ubytovaným hostům podávány snídaně. Stravování je zajištěno v nově vybudovaném Steak baru, který se taktéž nachází v přízemí. Steak bar nabízí příjemné komorní posezení cca pro 18 osob a speciality steakové kuchyně a pizzu. V baru je také možnost připojení na internet.

Extra

Nabídka i dlouhodobého ubytování v apartmánu s kuchyní. Cena se odvíjí od délky pobytu a služeb. 

Jak se k nám dostat?

Autem a autobusem.