Filtry

Chata Šohajka

Chata Na poptávku
Pec pod Sněžkou 3, 54221 Pec pod Sněžkou Ukázat na mapě

Chata Šohajka se nachází v horském středisku Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Sociální zařízení není součástí pokoje. V přízemí chaty je restaurace. Najdete zde přátelské a takřka domácí prostředí. Chata je kompletně nekuřácká. Okolní příroda vybízí k pěším i cyklistickým výletům. Přímo v obci najdete i bobovou dráhu nebo lanové centrum a další atraktivní místa, která ocení i vaše děti.


Okolí

Pec pod Sněžkou najdete v samém srdci Krkonoš. Chata je obklopena nádhernou přírodou. Přímo v obci začíná kabinková lanová dráha na Růžovou horu, která pak pokračuje až na Sněžku. Pěkný výhled se vám naskytne z Hnědého vrchu, na který se můžete rovněž dostat pohodlně lanovkou. Samozřejmě zde najdete i mnoho dalších cílů, ke kterým vás dovedou značené pěší i cyklistické stezky.

V zimních měsících je se objeví v okolí nespočet sjezdových tratí. Vyberou si zdatní lyžaři i úplní začátečníci. Ti mohou využít služeb jedné z lyžařských škol.

Mnoho zajímavých míst můžete navštívit i v sousedním Polsku. Velmi pěkné je muzeum miniatur hradů a zámků v polských Kowarech.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Restaurace Konferenční/společenská místnost TV Vícejazyčný personál Golf 0.05 km Lyžařský vlek Půjčovna lyží Stolní hry Tenisový kurt - venkovní 2.4 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 15 km Letiště 75.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 13.5 km Bar Kavárna 1 km Pizzerie 2.4 km Bazén - vnitřní 1.1 km Fitness 1.1 km Masáže 0.68 km Parní sauna 0.68 km Perličková vana 0.68 km Sauna 0.68 km Wellness/lázně 0.68 km

Pokoje

Pokoje jsou účelně a zároveň skromně zařízené. Sociální zařízení je na chodbě, zvlášť pro muže a pro ženy.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Stravování je řešeno formou polopenze. Po dohodě je možná i plná penze. V restauraci, která se nachází v objektu, máte výběr z bohatého jídelního a nápojového lístku.

Jak se k nám dostat?

V letních měsících je možné parkovat přímo u chaty. V zimě nelze k chatě dojet autem. K objektu vás i se zavazadly doveze vlastní technikou personál.