Filtry

Penzion ve věži

Pension Okamžitá rezervace
Koperníkova 1215, 73581 Bohumín Ukázat na mapě
5,0
Penzion Ve Věži se nachází v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám azyl při Vašich cestách za relaxací i obchodem. Penzion Ve Věži byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru.
Penzion Ve Věži má kapacitu 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet.

Okolí

V těsném sousedství Penzionu Ve Věži se nachází aquacentrum a zimní stadion, který slouží k bruslení, během léta pak jako víceúčelová sportovní hala pro badminton a jiné sporty.
V nedalekém parku Petra Bezruče je umístěn hobby park s dětským hřištěm, který uvítají zejména rodiny s dětmi. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino - je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Bezbariérový přístup Informační služba Internetový koutek Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.5 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Recepce Směnárna 1 km Taxi Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 1 km Aerobik 1 km Beachvolejbalový kurt 0.1 km Billiard 0.1 km Bowling 0.1 km Golf 0.2 km Půjčovna lyží 0.5 km Šipky 0.1 km Squash/ricochet 1 km Stolní tenis 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Cyklotrasy v okolí Kino 1 km Park 0.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Kavárna Pivnice 0.1 km Pizzerie 1 km Restaurace 0.02 km Snídaně Bazén - venkovní 0.1 km Bazén - vnitřní 0.1 km Fitness 0.1 km Masáže 0.1 km Parní sauna 0.1 km Perličková vana 0.1 km Sauna 0.1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Pěkný s velmi zdvořilým personálem Vezměte v úvahu - to je stará vodní nádrž, zrekonstruovaná do ubytování. Je to opravdu dokonalý nápad spojit pobyt v pokoji s mnoha dalšími službami - v míře, kterou získáte bazén tak, jak chcete, saunu za hodinu denně, minigolf dobrodružství a také perfektní přehled od 7. patra . Parkování je velmi výhodné, existuje mnoho míst mimo budovu. Pokoj je pohodlný, prostorný, kvalita spaní je v pořádku. Chyběla mi jen klimatizace a lepší televize. Ten uvnitř byl, řekněme, průměrný. Nejlepší věcí bylo velmi zdvořilý personál. Všechny dámy, recepční a čističe byly velmi zdvořilí. Určitě se vrátím.
Martin Č 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Součásti Penzionu Ve Věži je kavárna s restaurací, která se nachází v nejvyšším patře věže a která Vám kromě gurmánského zážitku nabídne i krásný výhled na okolní krajinu.

Extra

Po celou dobu ubytování v Penzionu Ve Věži je vstup do bazénů Aquacentra v otvírací době pro veřejnost bez omezení času zdarma. Rovněž je možno zdarma využít PC s internetem v recepci hotelu, nebo neomezené vysokorychlostní přípojení k internetu na pokojích - jak přes přes WiFi, tak přes kabel (k zapůjčení v recepci).