Filtry

Penzion ve věži

Pension Okamžitá rezervace
Koperníkova 1215, 73581 Bohumín Ukázat na mapě
5,0
Penzion Ve Věži se nachází v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám azyl při Vašich cestách za relaxací i obchodem. Penzion Ve Věži byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru.
Penzion Ve Věži má kapacitu 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet.

Okolí

V těsném sousedství Penzionu Ve Věži se nachází aquacentrum a zimní stadion, který slouží k bruslení, během léta pak jako víceúčelová sportovní hala pro badminton a jiné sporty.
V nedalekém parku Petra Bezruče je umístěn hobby park s dětským hřištěm, který uvítají zejména rodiny s dětmi. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino - je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bazén pro děti Bezbariérový přístup Informační služba Internetový koutek Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.5 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Recepce Směnárna 1 km Taxi Vícejazyčný personál Výtah Zdravotní středisko 1 km Aerobik 1 km Beachvolejbalový kurt 0.1 km Billiard 0.1 km Bowling 0.1 km Golf 0.2 km Půjčovna lyží 0.5 km Šipky 0.1 km Squash/ricochet 1 km Stolní tenis 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Cyklotrasy v okolí Kino 1 km Park 0.1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Kavárna Pivnice 0.1 km Pizzerie 1 km Restaurace 0.02 km Snídaně Bazén - venkovní 0.1 km Bazén - vnitřní 0.1 km Fitness 0.1 km Masáže 0.1 km Parní sauna 0.1 km Perličková vana 0.1 km Sauna 0.1 km Úschovna jízdních kol

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Pěkný s velmi zdvořilým personálem Vezměte v úvahu - to je stará vodní nádrž, zrekonstruovaná do ubytování. Je to opravdu dokonalý nápad spojit pobyt v pokoji s mnoha dalšími službami - v míře, kterou získáte bazén tak, jak chcete, saunu za hodinu denně, minigolf dobrodružství a také perfektní přehled od 7. patra . Parkování je velmi výhodné, existuje mnoho míst mimo budovu. Pokoj je pohodlný, prostorný, kvalita spaní je v pořádku. Chyběla mi jen klimatizace a lepší televize. Ten uvnitř byl, řekněme, průměrný. Nejlepší věcí bylo velmi zdvořilý personál. Všechny dámy, recepční a čističe byly velmi zdvořilí. Určitě se vrátím.
Martin Č 07.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

Součásti Penzionu Ve Věži je kavárna s restaurací, která se nachází v nejvyšším patře věže a která Vám kromě gurmánského zážitku nabídne i krásný výhled na okolní krajinu.

Extra

Po celou dobu ubytování v Penzionu Ve Věži je vstup do bazénů Aquacentra v otvírací době pro veřejnost bez omezení času zdarma. Rovněž je možno zdarma využít PC s internetem v recepci hotelu, nebo neomezené vysokorychlostní přípojení k internetu na pokojích - jak přes přes WiFi, tak přes kabel (k zapůjčení v recepci).