Filtry

Penzion Ráj

Pension Na poptávku
Litice 10, 47101 Zahrádky Ukázat na mapě

Penzion je umístěn v rozlehlé zahradě, v krásném a klidném prostředí. V zahradě je umístěn zahradní gril s možností pořádání různých akcí. V samotném penzionu je k dispozici restaurace s barem, stylová vinárna s původními klenbami s kapaciotou 60 míst; salonek v secesním stylu s Muchovými obrazy, 12 místnou tabulí a vyřezávanými židlemi; selská jizba s kapacitou 60 míst, přímo propojená s krytou zahradního terasou se zahradním krbem pro letní oslavy a večírky s grilováním a možností živé hudby s kapaciou 40 míst.

Dále disponuje specializovanou učebnu s kapacitou 35 míst, samostatnou konferenční místnost s kapacitou 50 míst a salonek pro porady s kapacitou 12 míst.

Penzion je díky lokalitě, ve které se nachází ideálním místem i pro dovolenou s dětmi. 


Okolí

Romantická krajina s pískovcovými skalami,borovými lesy a řadou rybníků vybízí k pěším tůrám a cykloturistice. Blízká historická města Litoměřice, Úštěk, Kravaře či hrady a zámky Ploskovice, Zákupy, Bezděz a jiné, jsou vhodné pro autoturistiku

Penzion je umístěn ve vlastní zahradě jejíž součástí jsou dráha na pétanque, ruské kuželky, terasa se zahradním krbem a grilem či soukromé parkoviště. V samotném penzionu nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, jídelnu s celodenním provozem, stylovou vinárnu,salonek a učebnu.

 

 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál TV Zahrada Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Bar Restaurace Vinárna Zahrádka Masáže Parní sauna Sauna 0 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Události

Levné ubytování
Jedno a dvoulůžkové pokoje bez příslušenství se společným sociálním zařízení (pro 4 osoby).
Cena: 240 Kč lůžko/noc

Letní pobytové turnusy
Šestidenní pobyty (od neděle do soboty) vč. polopenze ve dvoulůžkovém pokoji včetně vlastního sociálního zařízení.
Cena vč. polopenze: 3 940 Kč /osoba

Stravování

V restauraci nabízíme výběr z hotových jídel nebo z jídel připravovaných na objednávku. Součástí restaurace je i letní obsluhovaná terasa s příjemným posezením.

Při pořádání rodinných i firemních oslav Vám rádi sestavíme menu dle vašich chutí a přání. Všechny společenské akce je možné pro krásnou atmosféru a maximální komfort uspořádat v separovaných, stylových prostorách penzionu.