Filtry

Pension GreenStar

Pension Na poptávku
Jateční 37, 40001 Ústí nad Labem Ukázat na mapě

Nový a moderně zařízený Pension Greenstar se nachází v Jateční ulici  5 min. chůze od centra Ústí nad Labem. Kapacita penzionu je 35 ubytovacích míst ve 13 pokojích. Dvojlůžkové i čtyřlůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení, minibar, připojení na internet, širokoúhlý televizor a další vybavení. Penzion je výhodný pro obchodní cestující, manažery na služebních cestách, návštěvníky výstav, expozic apod. Výhodná možnost přespání před cestou za hranice nebo při soukromém pobytu v Ústí nad Labem.

Penzion je nekuřácký. Parkování na uzavřeném hotelovém parkovišti nebo zdarma parkovací místa před penzionem.


Okolí

Stadice - pomník Přemysla Oráče
Pomník Přemysla Oráče ze Satdic stojí blízko silnice na Ústí nad Labem u křižovatky turistických cest. Podle pověstí zde bylo pole Přemysla Oráče. Pomník byl postaven r. 1841, jeho autorem je J. Max. Je národní kulturní památkou.Historie V údolí řeky Bíliny nedaleko Trmic se nalézá ves Stadice. Z ní byl dle legendy povolán na český trůn kněžnou Libuší
---
Stadice - pomník Přemysla Oráče
Pomník Přemysla Oráče ze Satdic stojí blízko silnice na Ústí nad Labem u křižovatky turistických cest. Podle pověstí zde bylo pole Přemysla Oráče. Pomník byl postaven r. 1841, jeho autorem je J. Max. Je národní kulturní památkou.Historie V údolí řeky Bíliny nedaleko Trmic se nalézá ves Stadice. Z ní byl dle legendy povolán na český trůn kněžnou Libuší
---
Dubický kostelík
Nenáročná vycházka s prudším stoupáním ve svahu labského údolí (výškový rozdíl celkem 190 m), jejíž trasa vede po značených turistických cestách. Vzdálenost z Ústí nad Labem asi 10 km.
Vyhlídky na labské údolí - skalní vyhlídka z Mlynářova kamene (311 m), vyhlídka od televizního převaděče v úbočí Dubického kopce (325 m) a vyhlídka od Dubického kostelíka či z terasy restaurace U sv. Barbory (328 m).
---
Rozhledna Varhošť
Varhošť (639 m) je čedičový vrch, jež se zvedá severně nad obcí Hlinná asi 17 km od Ústí nad Labem v oblasti Českého středohoří. Na vrcholku tohoto kopce stojí 15 m vysoká železná rozhledna s krásným kruhovým výhledem.
---
Zimní sporty
Pro milovníky zimních sportů je v okolí Ústí nad Labem několik skvělých možností k zimním radovánkám.
---
Zubrnice
Nejmladší skanzen v Čechách, jeho základem je stará historická vesnice v klínu kopců Českého středohoří. Muzeum lidové architektury Zubrnice se snaží zachovat budovy a vybavení, dokládající vesnický způsob života a bydlení v oblasti Českého středohoří. 15 km od Ústí nad Labem.
---
Napoleonská bojiště u Chlumce
V okolí obcí Chlumec, Přestanov, Stradov, Žandov a Telnice zuřila v roce 1813 po Slavkovu druhá největší bitva napoleonských válek na rakouském území. Prohlídku bojiště se čtyřmi pomníky nám umožní naučná stezka vzdálená jen 12 km od Ústí nad Labem.
---
Pivovar Velké Březno
Podobizna Zippicha, přednosty velkobřezenské vlakové stanice vzdálené 7 km od Ústí nad Labem z počátku 19. století, je již 100 let ve znaku místního piva Březňák. Tento muž vynikal nejen bodrou tváří, ale ve své době býval oblíbenou postavou zdejší společnosti.
---
Zámek Trmice u Ústí nad Labem
V několika sálech zámku Trmice je umístěna stálá expozice věnovaná historii a současnosti modelové železnice. Najdete zde nejen různě velká funkční kolejiště velikostí N, TT a H0, ale také různé zajímavé a unikátní modely např. od firmy Merkur, Märklin nebo Rokal. Jeden sál na zámku Trmice je věnován stálé expozici o historii hutnictví v ústeckém kraji.
---
ZOO v Ústí nad Labem
Moderní zoologická zahrada v centru Ústí nad Labem se stoletou tradicí.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Praní prádla TV Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Pizzerie 1 km Restaurace 1 km Snídaně Perličková vana 0.2 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Každý pokoj má vlastní koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem a WC, dále kuchyňský kout (vybavený minibar, rychlovarná konvice, vybavení pro přípravu teplých nápojů - šálky, skleničky, lžičky, káva, čaj, cukr, smetana).

Hygienické vybavení

V každé koupelně je sušič vlasů, zvětšovací zrcátko a speciální hygienický set (dentální souprava, hřeben, odličovací potřeby pro ženy, mycí potřeby).

Nábytek

Pokoje jsou stylově zařízené pohodlným nábytkem zhotoveným na zakázku (kovové konstrukce postelí, dřevěné skříně, konferenční stolek, křesla).

Elektronika

Na každém pokoji je LCD televizor (uhlopříčka 65´), kabelový příjem vysílání, internetová zásuvka.

Topení

Počítačově řízený termostat. Na recepci lze domluvit požadovanou teplotu (různou v průběhu doby pobytu).

Zabezpečení pokojů

Zamykání a odemykání pokojů pomocí kartového systému.

Doplňkové vybavení speciální komfortní pružinové matrace určené pro hotely a penziony přikrývky a polštáře jsou z dutých antialergeních vláken damaškové povlečení, froté osušky žaluzie a závěsy možnost využití trezoru.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Na pokojích je k dispozici minibar (platí se po skončení ubytování nebo v průběhu ubytování na hotelové recepci) nebo možnost přípravy teplých nápojů - káva, čaj, které jsou v ceně hotelových služeb.

Teplá jídla se v penzionu zatím nepodávají, je možné si je objednat jako dovážku na pokoj nebo navštívit restaurace v dosahu - asi 10 minut chůze.

Snídaně se podávají každé ráno od 7,15 hod., nebo v jiný čas po dohodě na hotelové recepci.

Jak se k nám dostat?

Penzion je po celý rok snadno dostupný autem i veřejnou hromadnou dopravou. Po silnici přijedete po dálnici D8 sjezd č. 72.