Filtry

Apartmány Holiday

Apartmán Na poptávku
Karlovo náměstí 33/44, 67401 Třebíč Ukázat na mapě

Apartmány Holiday se nachází ve městě Třebíč, město památek UNESCO na západě Moravy, v jihovýchodním cípu kraje Vysočina. Apartmány hostům nabízí domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnout ubytování s důrazem na individuální přístup k hostům.

Město Třebíč je tak místem, kde lze propojit poznávání historických krás s aktivním odpočinkem v nenarušené přírodě.

Apartmány Holiday se nacházejí přímo v centru města. Celková kapacita činí 9 osob.


Okolí

Třebíč se rozkládá na obou březích řeky Jihlavy a počátky města jsou spjaty s významným benediktinským klášterem, který byl založen moravskými knížaty již roku 1101.

Díky bohaté historii města mohou návštěvníci obdivovat mnoho cenných památek, z nichž ty nejvýznamnější jsou zapsány na prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO – bazilika sv. Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov.

Město a jeho okolí však uspokojí nejen milovníky historie a kultury ale také milovníky přírody - Třebíč se nachází v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Malebný ráz zdejší krajiny a čistá příroda vytvářejí vhodné podmínky pro relaxaci i aktivní odpočinek v podobě turistiky či cykloturistiky.


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Pokojová služba Postýlka TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 1 km Billiard 0 km Houbaření Jízda na koni Kino 0 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.2 km Zahrádka Fitness 0 km

Pokoje

Pro hsty je připraven dvojlůžkový pokoj, 3 a 4 lůžkový apartmán.

Samozřejmostí je vlastní toaleta a sprcha, televize a internetové připojení a minibar. Lze využít kuchyňku.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Můžete využít jedné z restaurací - Café Bar Holiday či Vinohrádek nad Babou.