Filtry

HOTEL HERMAN

Hotel Okamžitá rezervace
Jiráskova 316, 51601 Rychnov nad Kněžnou Ukázat na mapě
?

Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové  pokoje s možností přistýlky se sociálním zařízením, kabelovou televizí a internetem zdarma.

Parkoviště je součástí hotelu, k dispozici pro hosty máme stolní fotbálek, možnost zapůjčení stanice playstation.


Okolí

Letní aktivity: v okolí hor jsou dobře dostupné jak cykloturistické tak i turistické trasy. Poblíž centra města se nachází koupaliště, minigolf, tenisové a volejbalové hřiště, aj.

Zimní aktivity: Pro vyznavače sjezdového lyžování je po okolí mnoho možností, jak si zasportovat. V okolí blízkém i vzdálenějším je mnoho lyžařských vleků s provozem denním i za umělého osvětlení.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.4 km Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV Billiard 0.6 km Bowling 0.5 km Squash/ricochet 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.6 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 1 km Divadlo 0.5 km Houbaření Kasíno 0.5 km Kino 0.7 km Noční klub 0.5 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.1 km Bar Internetová kavárna Kavárna Restaurace 0.35 km Snídaně Bazén - vnitřní 0.6 km Fitness 0.5 km Sauna 0.5 km Solárium 1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Celková kapacita restaurace s barem a zahrádkou je až pro 100 hostů. Možnost snídaní, polopenze i plné penze.

Extra

Domácí zvířata s sebou pouze po dohodě.

Jak se k nám dostat?

Hotel je situován přímo na proti zámku vedle hlavní silnice, která prochází Rychnovem n. Kn.