Filtry

Penzion Mlýn Bořetice

Pension Na poptávku
Bořetice 141, 69108 Bořetice Ukázat na mapě
V penzionu Mlýn jsou k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Možnost pořádání firemních akcí, školení, prezentací a rodinných oslav. Večer můžete strávit ve vinném sklípku, přes den užít cyklostezek v okolí, zejména vinařské turistiky. Vhodné také pro dovolené na jižní Moravě, v nejteplejší části republiky. V obci byly nově vybudovány rybníky, okolí si můžete prohlédnout z blízkých rozhleden.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Taxi Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 3 km Lyžařský vlek 2 km Půjčovna kol 0.5 km Půjčovna lyží 2 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 34.4 km Autobusová zastávka 0.02 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Houbaření Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Vyhlídkové lety Restaurace Snídaně Vinný sklípek 0 km Zahrádka 0 km Bazén - venkovní 4 km

Pokoje

Pokoje hotelového typu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, internetovým připojením. Dále jsou k dispozici 2 apartmány - dva pokoje vybavené stejně jako samostatné pokoje, spojené chodbičkou se společným sociálním zařízením.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

Brno 45 km, Hranice se Slovenskem 25 km, Hranice s Rakouskem 25 km, Lednicko-valtický areál 15 km, Lyžařský vlek Němčičky 2 km, Rozhledna Bořetice 2 km, Rozhledna Velké Pavlovice 3 km Mikulov 25 km, Novomlýnské nádrže 15 km, recesistická Svobodná spolková republika Kraví hora 500 m