Filtry

Jitkovský mlýn

Apartmán Na poptávku
Jitkov 32, 58301 Chotěboř Ukázat na mapě
?

Jitkovský mlýn umožňuje celoroční pobyt uprostřed krásné přírody a nadstandardní ubytování je zárukou příjemně stráveného času. Ubytování nabízíme ve čtyřech apartmánech mezonetové typu o velikosti 3KK s kapacitou zařízení 16 lůžek. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou (s dvojplotýnkovým nebo čtyřplotýnkovým vařičem, mikrovlnou troubou, v jedno apartmánu troubou, ledničkou, myčkou, rychlovarnou konvicí, základním nádobím), samostatnou koupelnou s WC, sprchou nebo vanou, televizí a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu prostřednictvím Wi-Fi. 

Rybník mohou návštěvníci využít pro sportovní rybolov nebo k projížďkám na loďkách. Návštěvníci mohou svůj čas trávit i aktivně. Je možné zahrát si tenis, volejbal, nohejbal.

Přijeďte k nám strávit báječnou dovolenou nebo i jen pár volných chvilek.


Okolí

Bývalý mlýn stojí na samotě u krásného rybníka v podhůří Žďárských vrchů. V nedalekém okolí jsou zříceniny hradů Ronovec a Sokolovec a rybník Velké Dářko. Za návštěvu stojí pamětní síň malíře Jana Zrzavého v Krucemburku, historická města Havlíčkův Brod, Přibyslav či Chotěboř. Rádi Vám dáme tipy na výlety v blízkém i vzdáleném okolí.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Postýlka Směnárna 15.8 km Terasa TV Venkovní gril Zahrada Zdravotní středisko 8 km Billiard 16 km Bowling 9.8 km Golf 18.5 km Squash/ricochet 15.8 km Stolní tenis 17.2 km Tenisový kurt - venkovní 11.3 km Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 16.4 km Divadlo 15.9 km Houbaření Kasíno 9.2 km Kino 9.1 km Noční klub 16.7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 8.5 km Bar 16 km Cukrárna 9.3 km Kavárna 8.9 km Pivnice 9.1 km Pizzerie 9.3 km Restaurace 3.8 km Vinárna 16.1 km Masáže

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

K dispozici je vybavená kuchyňská linka na každém apartmánu.

Extra

Nabízíme ubytování v soukromí a z toho důvodu je podmínkou dodržování nočního klidu a to od 00.00 hod.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka se nachází 1000 m od penzionu, vlakové nádraží 8500 m.