Filtry

A3 Hotel

Hotel Okamžitá rezervace
Nádražní 159/21, 37001 České Budějovice Ukázat na mapě
4,0

A3 HOTEL nabízí celoroční ubytování v Českých Budějovicích v těsné blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Na pěší zónu a historické náměstí dojdete pohodlně v rozmezí 5 – 15 min. Hotel se nachází vedle obchodního centra Mercury, které můžete využít k nákupům a relaxu.

Připraveno je pro vás ubytování v jedno, dvou či třílůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu činí 40 lůžek a umožňuje tak pobyt i pro větší skupiny turistů. Hosté hotelu mají k dispozici výtah přístupný přímo z průjezdu přes dveře ovládané čipem.

Parkoviště pro osobní auta a motorky je k dispozici v uzavřeném nádvoří, které je hlídané kamerovým systémem. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Obchodní centrum 0.02 km Pokojová služba TV Výtah Autobusová zastávka 0.02 km Vlaková zastávka 0.1 km Expresní check-in Expresní check-out Konferenční/společenská místnost Kuchyň Vícejazyčný personál Bowling 0.26 km Golf 2 km Lyžařský vlek 4.8 km Půjčovna kol 0.23 km Squash/ricochet 3.2 km Tenisový kurt - venkovní 2.5 km Aquapark 59.2 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 1.6 km Kino 1.5 km Letiště 85.2 km Turistické trasy v okolí Bar 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.21 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.26 km Vinárna 19.6 km Bazén - venkovní 7.5 km Bazén - vnitřní 1.8 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.26 km Koupele 1.5 km Masáže 1.5 km Perličková vana 1.5 km Sauna 4.5 km Wellness/lázně 1.5 km

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem včetně toalety. Hotelové pokoje mají pevné připojení k internetu, většna pokojů je vybavena plochou televizí a instalovanou klimatizační jednotku.

Recenze

recenze Hotel má oddělenou recepci(jídelnu) a ubytovací část,takže do jídelny musíte jít přes ulici.Je to nevšední a při horším počasí nic moc.Na druhou stranu aspoň nikoho nepotkáte,když jdete z noční zábavy :).Kvalita servisu snídaně se mění s recepční. Jedna vyrobí švédský stůl a druhá vám přichystá chudou snídani na stůl. Na pokoji může překvapit vana místo sprchy.Všechno vybavení vpořádku.
Jan P 02.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V hotelu jsou podávány pouze snídaně. Restaurace se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Jak se k nám dostat?

A3 hotel se nachází přímo u vlakového a autobusového nádraží v Českých Budějovicích.