Filtry

Penzion V pohodě

Pension Na poptávku
Lázeňská 83, 34952 Konstantinovy Lázně Ukázat na mapě
?

Penzion V Pohodě se nachází v klidném prostředí obce Konstantinovy Lázně.

Svým hostům nabízíme jedno a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a pětilůžkový apartmán. 

V prostorách penzionu je k dispozici bezplatné wifi připojení k internetu.

Ubytování je možné i s domácími mazlíčky - 100 Kč za mazlíčka a noc.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Kuchyň Terasa Vícejazyčný personál Beachvolejbalový kurt 1.5 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Houbaření Park 0.19 km Přírodní koupání 1.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.75 km Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 0.3 km

Pokoje

Každý pokoj je vybaven sprchou a sociálním zařízením, televizí s digitálním příjmem, některé z pokojů mají navíc k dispozici rozměrnou terasu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.