Filtry

Penzion U Kačerů

Pension Na poptávku
Klec 82, 37901 Klec Ukázat na mapě
Rodinný Penzion u Kačerů nabízí ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích v hlavní budově.

Čtyřlůžkový pokoj sestává ze dvou místností, v jedné jsou palandy. Tento pokoj je vhodný především pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným WC a sprchou. K Penzionu u Kačerů dále náleží chatky 2x 2+3. Tyto chatky jsou vybaveny samostatným WC a sprchou, kuchyňkou, jídelnou.


Okolí

Turistika, cyklistika, rybolov na řece cca 10 min pěšky, okolí do 7 km další možnosti rybaření, atd.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Zahrada Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Dětské hřiště 0.01 km Houbaření Rybolov Turistické trasy v okolí Restaurace Zahrádka

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Stravování je možné formou polo nebo plné penze, poskytujeme individuální pohostinské služby. K dispozici je také stylově zařízená hospůdka s terasou.