Filtry

Penzion Koliba

Pension Na poptávku
Okružní 3227, 40747 Varnsdorf Ukázat na mapě
?

Penzion Koliba je postavena na okraji města Varnsdorf nacházejícího se na hranicích s německem. 

Máme zde hezké a příjemné prostředí, které přináší uklidňující pohled na rybník Mašíňák, ten nabízí možnost plaveckých aktivit a v zimních měsících sem lidé chodí bruslit. Nebo můžete svou mysl uvolnit při procházce po hrázi a přilehlé lesní cestě.

Jsme skvělou turistickou záklanou pro výlety pěší i cyklistické.

Nabízíme čtyřlůžkový pokoj, dva dvoulůžkové pokojejednolůžkové pokoje.


Okolí

V našem blízkém okolí taktéž můžete najít mnoho významných turistických bodů. Těmi nejvýznamnějšími jsou Národní park České Švýcarsko a Kyjovské údolí. Dále hrad Tolštejn, Jedlová hora s rozhlednou, Vlčí hora a mnoho dalších.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Klimatizace Pokojová služba Postýlka Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Přírodní koupání Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Cukrárna 2.5 km Kavárna 2.5 km Pizzerie 2 km Restaurace 0.5 km Bazén - vnitřní 2 km Kadeřnictví/salón krásy 2.5 km

Pokoje

Každý je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a taktéž má každý vlastní předsíň. Všechny pokoje jsou spojeny dlouhou centrální chodbou s vlastním vchodem.

Společna kuchynka a venkovní grill

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku