Filtry

Ubytování u Kazíků

Pension Na poptávku
1. máje 548, 69142 Valtice Ukázat na mapě

Privátní ubytování v podkroví rodinného domu ve Valticích, přímo v Lednicko - valtickém arealu. Dům se nachází v klidné ulici nedaleko centra města. Ubytování: 1 x 4 lůžkový, 1 x 3 lůžkový, 1 x 2 lůžkový pokoj. K dispozici je kuchyň vybavená plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Ve dvoře je možnost koupání v bazénu 5,5 x 3,7 m a přírodní posezení s krbem. Možnost prodeje vína a degustace i s občerstvením ve vinném sklepě. K výletům po okolí je k dispozici trekové a horské kolo. Úschovna kol je ve dvoře. Parkování před domem.

V celém objektu je připojení k internetu.

V případě zájmu lze uspořádat silvestrovskou párty ve vinném sklepě.


Okolí

Možnost pěší turistiky a cykloturistiky jak v Lednicko - valtickém areálu, tak v CHKO Pálava se zříceninami středověkých hradů.

Cyklotrasy vhodné i pro rodiny s dětmi od délky 5 km.

V letním období je široká možnost koupání na koupalištích: Břeclav - 10 km, Mikulov - 12 km nebo na vodních nádržích: Nové Mlýny - 35 km, rybník Apollo - 10 km 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Kuchyň Postýlka TV Venkovní gril Zahrada Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.15 km Cyklotrasy v okolí Park 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.73 km Restaurace 0.3 km Vinný sklípek Bazén - venkovní

Pokoje

Každý pokoj má sociální zařízení se sprchovým koutem.
Pokoje jsou vybaveny televizory.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace a obchody s potravinami se nachází do vzdálenosti 300 m od objektu.

K dispozici je kuchyň vybavená plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí.

Extra

Jednodenní pobyt příplatek 50 Kč. Dítě do 12 let 100 Kč sleva. Dítě do 3 let 100 Kč.