Filtry

Penzion U Přemysla

Pension Na poptávku
Rumburská 72, 27721 Liběchov Ukázat na mapě
?

Penzion a restaurant U Přemysla se nachází ve městě Liběchov u hlavní silnice ve směru na Českou Lípu. Naše poloha je ideální pro snadnou dostupnost do hlavního města Prahy, do nedalekého Mělníka, České Lípy nebo Litoměřic. V blízkosti je velký výběr kulturního vyžití, stejně tak i krásných míst pro pasivní nebo aktivní odpočinek.

Pro turisty jsou ideální procházky po zdejších stezkách, kde naleznete vytesané skalní útvary - Čertovy hlavy, Klácelka, Had či Harfenice, které vytvořil známý sochař Václav Levý. Cykloturisté si přijdou na své výběrem z velkého množství cyklostezek a samozřejmě nemůžeme opomenout úchvatnou krajinu CHKO Kokořínska a blízké Máchovo jezero s celým Máchovým krajem.

Možnost parkování aut ve dvoře a úschova kol v garáži.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Internetový koutek Recepce TV Zahrada Zdravotní středisko 0.6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Houbaření Letiště 37 km Lov Vlaková zastávka 1 km Restaurace Zahrádka

Pokoje

Pokoje penzionu jsou dvoulůžkové Twin ia každý je vybaven vlastním sociálním zařízením, sat.-TV s možností parkování aut ve dvoře a úschovou kol v garáži. Samozřejmostí je free-wifi v celém penzionu včetně restaurace, kde lze kromě příjemného posezení, pořádat také firemní akce a oslavy .

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku