Filtry

Penzion Kitty

Pension Okamžitá rezervace
Lučany nad Nisou 703, 46871 Lučany nad Nisou Ukázat na mapě
?

Penzion KITTY je rodinný penzion s celoročním provozem a s kapacitou 43 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. V penzionu najdete dvě jídelny, dětskou hernu, místnost se stolním fotbalem (hra je zdarma), bar.

Penzion KITTY leží v louce u lesa na okraji obce Lučany nad Nisou, 1,5 km pod vrcholem Bramberk, 5 km výchoně od Jablonce nad Nisou. Děti mohou bezpečně vyběhnout z penzionu přímo na louku. U penzionu je hřiště, pískooviště pro děti, trampolína, prolézačky, ohniště, parkoviště. Stravování poskytujeme pouze pro naše ubytované hosty, není u nás restaurace pro neubytované. To je zárukou klidného pobytu našich hostů a rodinné atmosféry. Cesta, kterou se přijíždí k penzionu, u nás končí. Tedy žádný provoz v okolí penzionu. To poskytuje bezpečí pro Vaše děti a jejich volný pohyb venku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Dětský koutek Postýlka TV TV místnost Zahrada Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Kino 5 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Snídaně

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Stravování

Nabízíme ubytování se snídaní, s polopenzí, nebo s plnou penzí. Stravování nabízíme pouze ubytovaným hostům - není u nás veřejná restaurace.

Budete-li si chtít sami uvařit kávu, čaj nebo ohřát dětskou stravu, je Vám k dispozici malá kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou a ledničkou.

Jak se k nám dostat?

Autem přijedete přímo před penzion, parkování zdarma před penzionem. Pokud k nám přijedete hromadnou dopravou, dojedeme pro Vás do Jablonce n. N. k busu ČSAD, nebo do Lučan na nádraží ČD. Budeme potěšeni, jestliže projevíte zájem k nám přijet a my Vám budeme moci nabídnout naše služby.