Filtry

Pension Arny

Pension Na poptávku
Horní Malá Úpa 128, 54221 Malá Úpa Ukázat na mapě

Horský dům ÁRNY se nachází v Horní Malé Úpě u Pomezních bud ve výšce 1050m.n.m. Z objektu je krásný výhled na okolní panorama, na Sněžku a Černou horu. Okolo domu jsou louky, příjezd v letních měsících až k objektu, v zimě cca 50m od domu. 200m stanice autobusu.

Dům Árny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů). Dům nabízí tyto další místnosti: Společenskou místnost s posezením a BTV se satelitem, rádiem s CD přehrávačem, jídelnu, která je okénkem propojena s kuchyní. Kuchyni - je vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, myčkou a dostatkem nádobí, lednicí s mrazákem. BTV/SAT/DVD/WI-FI, TV SAT. Pračka.

Přímo v objektu je bazén (40 000 l), sauna, pára, solné panely v sauně.Lyžárna. Volné připojení k WI-FI. DVD. V přízemí objektu podlahové vytápění, v pokojích radiátory.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

V sezénách jsou možné pouze týdenní pobyty. Mimo sezóny lze domluvit i jiné.


Okolí

Vysoká nadmořská výška je zárukou dobrých sněhových podmínek, ale také drsnějšího počasí. Horní Malá Úpa je vyhledávané lyžařské středisko s nástupem na Krkonošskou lyžařskou stopu a s lyžařským areálem POMEZKY ( cca 300 m od našeho domu !!!) a U KOSTELA se 3 vleky a dalšími menšími vleky v místě. Skibus zdarma staví 5 min od domu. Cca 10 min autem je dosažitelná Velká Úpa www.skiport.cz a Pec pod Sněžkou s množstvím kvalitně upravovaných sjezdovek - www.skipec.com Parkoviště zdarma. V létě je v okolí množství turistických cest, výhodná trasa na Sněžku - www.snezkalanovka.cz, Lví důl, Velká Úpa - Sosnova farma, Pec pod Sněžkou - lanovka na Sněžku. V obci bowling, sportovní hala s posilovnou, halou, ricochet.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň TV Lyžařský vlek 0.5 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Turistické trasy v okolí Restaurace 0.1 km Bazén - venkovní Parní sauna Sauna Solná jeskyně

Pokoje

Dům Árny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů). Dům nabízí tyto další místnosti: Společenskou místnost s posezením a BTV se satelitem, rádiem s CD přehrávačem, jídelnu, která je okénkem propojena s kuchyní. Kuchyni - je vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, myčkou a dostatkem nádobí, lednicí s mrazákem. BTV/SAT/DVD/WI-FI, TV SAT. Pračka.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

V objektu si hosté vaří sami, nejbližší restaurace cca 100m.

Extra

Max. počet 21 osob + 4 přistýlky
Ceny v Kč za OBJEKT/TÝDEN + skutečná spotřeba energie (upozorňujeme na vyšší částku s ohledem na saunu, páru a bazén) + 1 980 Kč konečný úklid (V létě 1780 Kč) + rekreační poplatek 14 Kč. 

Jak se k nám dostat?

Příjezd autem v letních měsících až k objektu, v zimě cca 50 m od domu. 200 m stanice autobusu.