Filtry

Penzion a Apartmány Miromar

Pension Na poptávku
Stará čtvrť 203, 69145 Podivín Ukázat na mapě
?

Zavedený a útulný penzion leží v královském městě Podivín v Lednicko-valtickém areálu. Penzion Miromar nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových a třílůžkových bezbariérových pokojích s vlastním socciálním zařízením (WC + sprchovací kout). Příjemné posezení v hospůdce s terasou nebo v moravském vinném sklípku. Kapacita penzionu je 20 osob. Vzdálenost od Brna je 47 km po dálnici na Bratislavu. Penzion je ideální pro aktivní dovolenou, firemní akce, školení, oslavy i obchodní cestující. Město Podivín je branou Lednicko-valtického areálu a patří mezi nejstarší města na Moravě s velkým počtem historických zajímavostí a příjemným prostředím pro cyklisty, rybáře, rodiny s dětmi a všechny, kteří alespoň na chvíli hledají změnu.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Recepce Taxi Terasa TV Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 5 km Půjčovna kol Tělocvična/sportovní hala 0.05 km Úschovna jízdních kol Aquapark 40 km Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.6 km Houbaření Jízda na koni Přírodní koupání 0 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.3 km Bar Kavárna 0.5 km Pivnice 0.2 km Snídaně Vinárna Vinný sklípek Zahrádka

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Snídaně v ceně ubytování, večeře dle domluvy.

Jak se k nám dostat?

Autobusové nádraží: 100 m Centrum: 20 m Vlakové nádraží: 1000 m, autem z Dálnice D2 2000 m