Filtry

Pension 7

Pension Na poptávku
Bílkova 7, 39002 Tábor Ukázat na mapě
?

Pension 7 nabízí celoroční ubytování v penzionu rodinného typu v centru města města Tábor. Pension se nachází v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Ubytování je vhodné jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro služební cesty.

Celková kapacita je 10 lůžek. Na všech pokojích je Wi-Fi připojení k internetu.

Parkování je možné před domem nebo v podzemních garážích v ulici.


Okolí

Město Tábor má celou řadu pamětihodností a je výchozím místem pro řadu výletů do blízkého i vzdálenějšího okolí, jako např. Kozí Hrádek, Bechyně, Červená Lhota,Týn nad Vltavou, ale i Hluboká nad Vltavou či Orlík nebo Zvíkov. V okolí města je také hustá síť cyklostezek, což jistě přivítají milovníci přírody.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí TV Zahrada Bowling 0.37 km Autobusová zastávka 0.25 km Dětské hřiště 0.45 km Diskotéka 2.6 km Divadlo 1.2 km Kino 1.1 km Vlaková zastávka 0.25 km Cukrárna 0.2 km Kavárna 0.17 km Bazén - venkovní 1.9 km Bazén - vnitřní 1.9 km Sauna 0.01 km

Pokoje

Ubytování je možné v 1, 2 a 3 lůžkových pokojích a v apartmánu s kuchyňkou. Jedná se o pokoje s vlastním sociálním zařízením. Wi-Fi připojení k internetu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Penzion poskytuje ubytování se snídaní (za příplatek). Apartmán nabízí možnost vlastního vaření v kuchyňce.

V okolí je celá řada výborných restaurací. 

Jak se k nám dostat?

Pension se nachází v blízkosti autobusového a vlakového nádraží.