Filtry

Chata Emeran

Pension Na poptávku
Klíny 210, 43601 Klíny Ukázat na mapě
?

Turistická Chata Emeran II se nachází přímo ve Sport areálu Klíny v Krušných horách. Nabízí ubytování ve dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Horské ubytování, čerstvý vzduch, krásná příroda a čas na sportovní aktivity, které přes rok nemáte šanci stihnout.

Chata Emeran nabízí ubytování s celkovou kapacitou 20 lůžek, k dispozici jsou pokoje pro 2-4 osoby s vlastním sociálním zařízením, objekt je nekuřácký a v provozu po celý rok. Vhodné pro firemní a skupinové akce, rodiny s dětmi. V objektu chyty je možné individuální vaření či využití restaurace hotelu Emeran.

V chatě se nachází společenská místnost s TV, SAT, Wi-Fi a stolním fotbálkem, vybavená kuchyňka (plynový sporák, el. trouba, mikrovlnka i lednička), bar, výčepní zařízení, letní terasa, altánek s grilem a ohniště k dispozici.


Okolí

Sport areál Klíny je rodinné středisko umístěné ve východní části Krušných hor. Po celý rok si návštěvníci, především rodiny s dětmi, užijí nepřeberné množství letních a zimních outdoorových i indoorových aktivit. Zároveň však uspokojí i ty, kteří touží po odpočinku a poklidné dovolené. Ve spojení s krásnou přírodou, je Sport areál Klíny ideálním místem pro zábavu a relax celé rodiny.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka TV TV místnost Zahrada Lyžařský vlek 0.05 km Půjčovna lyží 0.05 km Bar Restaurace 0.1 km Zahrádka Minigolf 0.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Autobusová zastávka 0.55 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Letiště 66 km Turistické trasy v okolí Fitness 0.1 km Masáže 0.1 km Sauna 0.1 km Recepce Tělocvična/sportovní hala 0.08 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku