Filtry

Vila Terezie

Pension Na poptávku
Jarmilina stezka 232, 47163 Doksy Ukázat na mapě
?

Vila Terezie se nachází v klidné části letoviska Staré Splavy, 300 m od hlavní pláže. Nabízíme Vám ubytování v nadstandardně vybavených pokojích. K dispozici je Vám také plně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost a v letních měsících venkovní bazén, posezení a gril.

Naše ubytování je velmi vhodné také pro menší uzavřené skupiny do 24 osob (po domluvě lze kapacitu ještě navýšit). K dispozici je Vám mimojiné společenská místnost, kde můžete pořádat různá posezení či firemní akce. A hlavně, máte zde naprosté soukromí.

Pokoje jsou Vám při příjezdu k dispozici od 14-ti hodin. Standardně přijímáme hosty do 18-ti hodin, po telefonické dohodě je možné Vás ubytovat i v pozdějších hodinách. Při odjezdu Vás prosíme o uvolnění pokoje do 10-té hodiny. Individuálně lze domluvit i pozdější uvolnění pokoje, pokud na daný pokoj týž den nepřijíždí další hosté.


Okolí

Kompletně vybavené pokoje se sociálním zařízením, minibary , TV (satelit) nabízí maximální pohodlí pro náročnější klientelu i kolektivy. K dispozici je 5 pokojů s celkem jedenácti lůžky a dvěmi přistýlkami. Ve II.podlaží je k dispozici kompletně vybavená kuchyně ( el.sporák se sklokeramickou deskou a troubou, mikrovlnkou, lednicí, mrazákem, a základním nádobím..) U kuchyně je jídelní kout ke společnému stolování. Jeden dvoupokojový apartmán a jedna třílůžková garsoniéra jsou s balkónem do slunné, zatravněné zahrady. Ve stejném podlaží jsou dvě další, stejně vybavené dvoulůžkové garsoniéry.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Postýlka TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Půjčovna kol Půjčovna lyží 0 km Tenisový kurt - venkovní 0 km Aquapark 0.4 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0 km Houbaření Přírodní koupání 0.3 km Rybolov Bar 0 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.1 km Bazén - venkovní 0.4 km Fitness 0.05 km

Pokoje

Naše ubytovací zařízení má celkovou kapacitu 24 lůžek (19 pevných lůžek + 5 přistýlek). Po dohodě lze lůžkovou kapacitu ještě navýšit. K dispozici je Vám společná kuchyň a jídelna, společenská místnost a v letních měsících také venkovní bazén, venkovní posezení, gril a malé dětské hřiště. Auta lze parkovat v prostoru objektu na uzavřeném parkovišti. V celém objektu je Vám zdarma k dispozici WiFi síť s připojením na internet. Všechny pokoje a společné prostory jsou nekuřácké.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V okolí Vila Terezie se nachází několik partnerských restaurací, pizzerie, apod. ve kterých mohou naši hosté uplatnit slevu na konzumaci.

Extra

.