Filtry

Penzion Lamberk

Pension Na poptávku
Valašská 10, 74101 Nový Jičín Ukázat na mapě

Penzion a restauraci Lamberk najdete nedaleko centra okresního města Nového Jičína. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvojlůžkových pokojích. Pokoje jsou pokryty wi-fi signálem pro přístup na internet. V blízkosti objektu penzionu je možné využít bezplatné parkoviště (cca 20 parkovacích míst).


Okolí

Z kulturních památek stojí za vidění především malebné novojičínské náměstí, které nemá v ČR obdoby. Najdeme zde cenné měšťanské domy někdejších bohatých obyvatel, na všech stranách doplněné podloubím.

Město je ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí, do míst plných historických památek i do hor – Moravskoslezských Beskyd.

Pro pěší turisty jsou tady např. trasy „Městská památková rezervace“, či „Novojičínská kopretina“. Sportovci si jistě vyberou z velmi bohaté nabídky novojičínských sportovišť, kde je mimo jiné možné zahrát si squash, tenis, badminton či bowling.

Nedaleko středu města se lze vykoupat v moderním areálu s krytým i venkovním bazénem s toboganem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.05 km Nekuřácké prostředí Postýlka Terasa TV Tenisový kurt - venkovní 1.6 km Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.25 km Houbaření Park Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 0.8 km Bazén - vnitřní 0.85 km Fitness 1.6 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou v patře penzionu Lamberk, vybavené televizorem, minibarem a vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo a sprchový kout).

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V přízemí penzionu je útulná restaurace - kavárna, kde je prozatím k dispozici jen omezená jídelní nabídka (s výjimkou objednaných akcí). Samozřejmostí jsou různé alkoholické i nealkoholické nápoje, ale i pivo a další nápoje a občerstvení.

Jak se k nám dostat?

Pěšky je to k nám z autobusového či vlakového nádraží cca 10 minut, přibližně stejná doba je potřebná na cestu z centra Nového Jičína - Masarykova náměstí, dostupnost k penzionu je i městskou dopravou - nejbližší zastávka je na ul. Hřbitovní, nákupní centrum.