Filtry

RODINNÝ PENSION ANTONI

Pension Okamžitá rezervace
Plešivecká 100, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
4,0

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 30 km Pokojová služba Taxi TV místnost Zahrada Zdravotní středisko 1 km Aerobik 3 km Bowling 1 km Golf 10 km Lyžařský vlek 30 km Půjčovna kol 0.5 km Půjčovna lyží 30 km Squash/ricochet 5 km Tělocvična/sportovní hala 3 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Tenisový kurt - vnitřní 3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Diskotéka 0.15 km Divadlo 0.8 km Houbaření Jízda na koni Kino 2 km Park 0.5 km Turistické trasy v okolí Bar 0.2 km Cukrárna 0.05 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.8 km Restaurace 0.1 km Bazén - vnitřní 3 km Fitness 5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.15 km Masáže 0.2 km Solárium 0.8 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Klidný pension kousek od centra Českého Krumlova Klidný čistý pension kousek od centra Českého Krumlova, parkování na dvoře pensionu, hezký pokoj, bohužel bez výhledu nikam /vysvětleno- památkáři/, zato hned vedle krásné terasy s výhledem na město a řeku, posezení, lehátka, květiny. Slušná snídaně / není v ceně ubytování/.
Helena Š 10.2017

Drahé ubytování Penzion má velmi pěkné ubytování,je pěkný, čistý, nicméně za jednu noc pro dva lidi jsme zaplatili 3.800,-Kč, což i na Krumlov je drahé. Loni jsme tam byli za 2000,-Kč za noc, mylně jsme předpokládali, že letos to bude to samé, takže jsme si nic dopředu nezjišťovali, jen jsme si telefonicky objednali pokoj. Už nikdy více.
infoD1504CW 09.2017

Úžasná, dokonalá poloha Milujeme tento penzion! Bylo to dost blízko k náměstí, aby to bylo na krátkou procházku všude, ale dost daleko, aby bylo naprosto klidné! Velký, pohodlný a čistý, jaký by mohl být, byl skleněný v chodbě radost, aby prošel každou noc dokonalou a tak zdravou snídani. Mladý pár, který je vlastníkem, je tak milý a užitečný, nic lepšího by nebylo. Nevím o dalších trasách na hlavní náměstí, ale je to 80 kroků dolů a 80 kroků zálohovat cestu, jak jsme šli každý den. Báječné parkování nám umožnilo opustit naše auto zaparkované po celou dobu, kdy jsme byli v tomto nádherném místě na světě. Poslouchejte ptáky zpívat a jděte do Kresky!
CHSG_1326 05.2017

Skvělé místo k pobytu v Českém Krumlově Pozitivní: - Skvělá lokalita, hned vedle historického centra - Vyčistit pěkné pokoje se všemi potřebnými potřebami - Přátelský a ochotný personál - Parkování na místě (stojí 4 EUR), ale je to historické město, takže cena je spravedlivá - poměr ceny a kvality byl skvělý - Krásná terasa Negativní: - Wifi přerušila v jedné místnosti
Viktor K 04.2017

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V pensionu podávány pouze snídaně. Na oběd, večeří či svačinku si může návštěvník vybrat spoustu restaurací nedaleko pensionu.