Filtry

Penzion U Hraběnky

Pension Na poptávku
petrovice 20, 67902 Petrovice Ukázat na mapě
?

Nabízíme ubytování v Moravském krasu v klidném rodinném prostředí, relaxaci v našem privátním wellness, vyjížďky na koních do okolní přírody a odpočinek na venkově. Náš rodinný penzion v Moravském krasumá k dispozici 10 pokojů.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa TV Venkovní gril Zahrada Bowling 11 km Lyžařský vlek 17 km Minigolf 12 km Půjčovna lyží 17 km Tenisový kurt - venkovní 6 km Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Houbaření Jízda na koni Kino 6 km Lov Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 7.6 km Pivnice 0.4 km Restaurace Snídaně Bazén - venkovní 1 km Masáže Perličková vana Sauna

Pokoje

3 dvoulůžkové pokoje 2 dvolůžkové pokoje s možností přistýlky 2 jednopokojové apartmá se samostatnou kuchyňkou a s možností až 2 přistýlek 2 doupokojové apartmány až pro 4 osoby 1 dvoupokojový apartmán s kuchyňkou až pro 6 osob Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a volně dostupné wifi připojení na internet.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V objektu se nachází restaurace.