Filtry

Penzion Alfa

Pension Na poptávku
Velkomoravská 520, 69685 Moravský Písek Ukázat na mapě

Nově zrekonstruovaný penzion a restaurace Alfa v Moravském Písku se nachází přímo ve středu obce v samém středu Jížní Moravy. Penzion Alfa Vám nabídne ubytování ve dvoulůžkových pokojích, kde je samozřejmostí sociální zařízení, LCD televize, internet. Parkovat můžete na vyhrazeném parkovišti pro zákazníky.

Vchod do penzionu je oddělen od restauračního vchodu, což zaručuje soukromí. Klienti penzionu mají možnost využití stravování v restauraci, která je součástí budovy. Vedle penzionu vede cyklostezka a v obci se také nachází koupaliště.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Střešní terasa Taxi Terasa TV TV místnost Zahrada Zdravotní středisko 0.2 km Bowling 4 km Golf 10 km Půjčovna kol 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 6 km Divadlo 0.2 km Kasíno 6 km Kino 9 km Park 0.1 km Přírodní koupání 10 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.2 km Bar Cukrárna 6 km Kavárna 6 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 6 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 0.25 km Fitness 0.6 km Jóga 6 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže 0.5 km Perličková vana 6 km Sauna 6 km Solárium 6 km Wellness/lázně 31 km

Pokoje

V penzionu se můžete ubytovat ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v apartmánu se dvěma ložnicemi o celkové rozloze 80m2. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a nabízí komfortní a tiché ubytování. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení včetně sprchového koutu. Mezi vybavení všech pokojů patří LCD televize a nový moderní nábytek. Vchod do penzionu je oddělen od restauračního vchodu pro zajištění maximálního pohodlí a soukromí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace Alfa je tradiční česká restaurace v centru Moravského Písku. Naše restaurace má kapacitu 90 míst. Během letních měsíců máme otevřenou venkovní zastřešenou zahradu, která má kapacitu 60 míst. Restaurace poskytuje ideální prostory pro uspořádání firemních večírků, promocí, rodinných oslav i svateb.