Filtry

Penzion Dena

Pension Okamžitá rezervace
Fibichova 4731/28, 58601 Jihlava Ukázat na mapě
4,3
Penzion má výhodnou polohu, neboť je pouze pět minut chůze od hlavního Masarykova náměstí a tři minuty od největšího obchodně - zábavného centra na Vysočině CITY PARK Jihlava. V nedalekém sousedství penzionu, jen 10 minut chůze, naleznete jihlavskou zoologickou zahradu.

Ubytování v rodinném penzionu je zajišťováno v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek, s možností 6 přistýlek či několika postýlek pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, televizí se satelitem a připojením na internet. Penzion a každý z jeho pokojů je originálně architektonicky navržen. Dva pokoje mají diskrétní vstup přímo z ulice. Celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem. Součástí moderně vybaveného penzionu je vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem.

V letních měsících je hostům k dispozici předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. K ubytování se snídaní je možné na přání poskytnout i obědy a večeře.
Ve dvou pokojích je k dispozici kuchyňská linka. Před penzionem se nachází parkoviště pro hosty. Ubytování v penzionu je vhodné pro individuální turisty, rodiny s dětmi i obchodní klientelu. Rodinný penzion Dena také nabízí romantické a rodinné pobytové balíčky.
Kromě ubytování v Jihlavě pořádáme i rodinné či firemní oslavy.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Obchodní centrum 0.2 km Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Recepce Taxi Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Kino 0.2 km Bar Cukrárna Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pizzerie Restaurace Snack bar Vinárna Zahrádka Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Příjemné ubytování Pokoj byl čistý a prostorný, zařízení starší. Nevýhodou bylo, že okna byla střešní, bez výhledu. Snídaně byla naservírovaná v cukrárně, která je součástí penzionu. Majitel ochotně nabízel variantu i teplé snídaně.
Karel S 09.2018

nejlepší svatební koláčky Pension nabízí naprosto odpovídající servis za danou cenu. Pokoje jsou dostatečně zařízené, čisté. Snídaně dostatečné a příjemnou perličkou je každý den čerstvý zákusek z vlastní domácá cukrárny. Asi jsem nejedl lepší svatební mini koláčky, už jen kvůli tem se vyplatí vrátit. Parkování je možné přímo u penzionu. Wifi fungovala dobře.
Dalibor P 08.2017

Jedna noc se snídaní Příjemné prostory a hezky vybavené pokoje, komunikace s penzionem rychla a vstřícna.. Snídaně bohatá, uzpůsobena dle přání - vše za krásnou cenu. Součástí penzioni je i kavarna/cukrárna pekne prostředí
Kateřina B 02.2017

Dostupnost a rezervace