Filtry

Penzion U Studničků

Pension Na poptávku
Mikovcova 276, 47152 Sloup v Čechách Ukázat na mapě

Penzion leží v Zákupské pahorkatině cca 300m nad mořem. V okolí je nádherná příroda s koupalištěm, které plně uspokojí milovníky koupání i dalších druhů vodních sportů. V obci stojí skalní hrad vybudovaný počátkem 14. století na 33 metrů vysoké osamělé pískovcové skále. Autobus zajíždí přímo do obce, vlakové nádraží je v Novém Boru vzdáleno asi 4km od penzionu.

Penzion nabízí 2,3,4 a 5-lůžkové pokoje a 2 a 4-lůžkové apartmá. Pokoje jsou rozděleny do skupin A. (sociální zařízení je součástí pokoje) a B. (sociální zařízení je přístupno ze společné chodby a slouží pouze pro daný pokoj). 24 lůžek je typu A. a 11 typu B. Dvoulůžkové apartmá s možností přistýlky je vybaveno sociálním zařízením s rohovou vanou, sprchovým koutem a WC. Apartmá je vybaven TV, satelitem, lednicí a barem. Součástí čtyřlůžkového apartmá jsou dvě dvoulůžkové ložnice se společným obývacím pokojem a sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo). TV, lednice a balkón je součástí apartmá. Součástí penzionu je společenská místnost s TV a jídelna. Telefon je k dispozici v recepci. Hosté mohou využít stylově zařízenou restauraci s domácí kuchyní a možností konání rodinných oslav. Maximální počet je 50 míst.


Okolí

Oblast je známá skalními masivy u Svojkova, Havraními skálami a Sloupským skalním městem. Okolní výlety je možné podniknout například do Kamenického Šenova, kde se nachází pozoruhodný čedičový útvar zvaný Varhany, nebo na Máchovo jezero a hrad Bezděz. Velice zajímavá může být i návštěva sklářského muzea v Novém Boru (založeno v roce 1892). S půvabem dosud zachovalé přírody je možné se setkat v přírodní rezervaci Klíč.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Restaurace TV místnost Golf 5.2 km Lyžařský vlek 9.4 km Tenisový kurt - venkovní 5.5 km Aquapark 29.5 km Autobusová zastávka 0.7 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 4.6 km Letiště 6.6 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Bar 4.3 km Kavárna 1.6 km Bazén - vnitřní 8 km Kadeřnictví/salón krásy 4.4 km Masáže 10.2 km Sauna 7.9 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

POKOJ BEZ SOC. ZAŘÍZENÍ - má vlastní WC/Sprchu přes chodbu(jen pro jeden pokoj). Děti 3-10 let sleva 30%! Při týdenním ubytování 2 dosp.osob jedno díte do 10 let zdarma. Hosté mohou využít parkoviště přímo u budovy. Penzion je umístěn u lesa, na okraji obce, v blízkosti skalního hradu Sloup. Ubytování se psem je možné pouze ve vedlejší budově, kde se nachází 2 apartmá. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Dětská postýlka 5 - pětilůžkový pokoj 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj