Filtry

ATPension

Pension Na poptávku
Dukelská 15, 37001 České Budějovice Ukázat na mapě

Nedaleko centra Českých Budějovic, v jeho klidné části, nabízí ubytování, s již více než desetiletou tradicí AT PENSION. V pěti dvoulůžkových pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením, televizí a kuchyňkou můžete strávit příjemný pobyt při poznávání krás Českých Budějovic a okolí, i při krátkodobých obchodních jednáních. Ubytování vhodné též pro rodiny s dětmi, nebo s domácími mazlíčky. K pensionu dále patří zahrada, kde je možnost příjemného a klidného posezení na čerstvém vzduchu...

Kvalitní ubytovaní, nepřetržitý provoz a nízká cena v AT PENSIONU je zaručena...

Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma je samozřejmostí.

 


Okolí

AT PENSION se nachází v centru města České Budějovice, v jeho klidné části, v Havlíčkově kolonii. Je vzdálen jen několik minut pěší chůze od náměstí, které představuje většinu historické, kulturní i obchodní části města.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 0.7 km Směnárna 0.6 km Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 1.5 km Aerobik 2 km Billiard 0.45 km Bowling 1 km Golf 3.3 km Golfový trenažér 1.6 km Horolezectví 0.75 km Lyžařský vlek 5.5 km Squash/ricochet 1.5 km Střelnice 4.2 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1.6 km Tenisový kurt - vnitřní 1.6 km Autobusová zastávka 0.34 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.53 km Diskotéka 0.65 km Divadlo 0.5 km Kino 0.7 km Noční klub 4.6 km Park 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Bar 0.29 km Cukrárna 0.6 km Kavárna 0.19 km Pivnice 0.55 km Pizzerie 0.7 km Restaurace 0.39 km Vinárna 0.5 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.65 km Wellness/lázně 0.7 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

AT PENSION nabízí možnost bohaté snídaně, s rozmanitým výběrem z několika druhů jídel a nápojů... S časem podávání snídaně se rádi přizpůsobíme Vašim potřebám.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka se nachází 340 m od penzionu, vlakové nádraží 3300 m.