Filtry

Penzion U Lípy

Pension Na poptávku
Husova 11, 37806 Suchdol nad Lužnicí Ukázat na mapě

Snídaně v podobě švédských stolů v prostorné jídelně. Jídelna slouží jako společenská místnost (TV, CD přehrávač, internet, knihovnička, stolní hry), výčep a kuchyňka. K dispozici je terasa s možnost grilování a posezení u ohýnku, šipky, petang. V areálu penzionu je dostupné parkoviště pro hosty a úschovna kol a lodí. Nabízíme možnost půjčení kol, lodí, tenisových a volejbalových kurtů. Pro domácí miláčky se najde místo vždy.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Průvodce TV místnost Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Beachvolejbalový kurt 0.3 km Billiard Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Rybolov Cukrárna 0.02 km Restaurace 0.01 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

K dispozici je 11 pokojů rozlišených dle pohádkových postaviček /http://www.penzion-ulipy.cz/?page_id=4107/. Na každém pokoji je dřevěná postel z masivu, šatní skříň. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC dále TV.V dosahu je WIFI.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Od 1.4.2014 je v blízkosti našeho penzionu otevřena nová restaurace. Nedaleko je cukrárna s posezením venku a vyhlídkou na náměstí.