Filtry

VÁŠ SKLEP - vinný sklep a penzion

Pension Na poptávku
Nový Šaldorf 76/S, 67181 Nový Šaldorf-Sedlešovice Ukázat na mapě
?

Penzion VÁŠ SKLEP se odlišuje od všech ostatních tím, že na vás dýchne pohoda a klid dob minulých. Je zařízen v selském stylu, který mu přidává na jeho romantičnosti.

Jakoby se zde zastavil čas a vy můžete pokojně relaxovat a vnímat krásné okolí. Zdejší atmosféra představuje historii, jak to asi bylo dříve v těchto končinách. Určitý komfort tu však od těch dob minulých samozřejmě je. Všechny pokoje mají své sociální zázemí. Snažíme se mimo jiné i chránit naše prostředí a proto třídíme odpad. V koupelnách naleznete přírodní kosmetiku, která je šetrná k přírodě a jejíž výrobky používáme i pro samotný úklid celých prostor.

Nezapomenutelné degustace spojené s výkladem, magickou atmosférou sklepa nasvíceného svíčkami a samozřejmě skvělými víny a dalšími specialitami.
Průvodcem při ochutnávkách vám budou sommeliér našeho sklepa, popř. sami majitelé.

V pořádání firemních akcí máme více jak 10ti letou zkušenost. Nuda vůbec nehrozí, můžeme vám nabídnout širokou škálu programů a zážitků na které jistě nezapomenete!


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa Vícejazyčný personál Beachvolejbalový kurt 2 km Billiard 1 km Bowling 2 km Půjčovna kol Šipky 1.5 km Squash/ricochet 2.5 km Tělocvična/sportovní hala 2.5 km Tenisový kurt - venkovní 3 km Aquapark 0.05 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Letiště 75 km Přírodní koupání 1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.85 km Pizzerie 2 km Restaurace Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 2.3 km Bazén - vnitřní 3.5 km Wellness/lázně 36 km

Pokoje

Kapacita penzionu je 16 lůžek - 1 pokoj dvojlůžkový, 2 pokoje třílůžkové, 2 pokoje rodinné - čtyřlůžkové (dvojlůžko + palanda). Ubytování se psem pouze malé rasy, 70,-Kč/noc.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.