Filtry

Pension Olga

Pension Na poptávku
Na Vyhlídce 547, 25067 Klecany Ukázat na mapě
v ceně ubytování je snídaně formou švédského stolu možnost dalších jídel v blízké restauraci v obci – cca 500m

Nabízíme celoroční využití pro služební pobyt i rekreační pobyt rodin s dětmi. Možnost pronájmu celého objektu např. pro firemní školení apod. Maximální kapacita 10 lůžek.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka TV Vícejazyčný personál Zahrada Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Turistické trasy v okolí Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.4 km Snídaně Bowling 17.5 km Golf 8.8 km Squash/ricochet 5.5 km Tenisový kurt - venkovní 15.7 km Aquapark 7.6 km Diskotéka 9.1 km Houbaření Kino 12 km Letiště 30.4 km Park 16 km Vlaková zastávka 7.2 km Bar 12.8 km Kavárna 12 km Bazén - venkovní 7.6 km Fitness 4.7 km Kadeřnictví/salón krásy 2.6 km Masáže 11.6 km Sauna 11.6 km Wellness/lázně 11.6 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Jak se k nám dostat?

Autem – detailní popis cesty z Prahy

Z Prahy po silnici E55 (dálnice D8) na sjezd Exit 1 směr Klíčany. Odolena Voda, podjet pod dálnící, na kruhovém objezdu se dát rovně směrem Klíčany, Odolena Voda, po cca 3 km odbočit doleva na Klecany, po cca 1 km znovu doleva na Klecany a po cca 500 m po odbočení dojedete k pensionu.

Autobusem:

Ze stanice Metra „C“ Kobylisy autobusem č. 374 nebo 371 na zastávku Klecany „U hřbitova“, popojít 30 m ke křižovatce, dát se doprava a po cca 400 m dojdete k pensionu.