Filtry

Pension Gábi

Pension Okamžitá rezervace
Česká 52/13, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
?

Pension Gábi pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech vhodných pro rodinnou dovolenou, rekreační pobyt v lázních či dlouhodobé pobyty (byty 1+1). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, samozřejmostí je pak TV + SAT a bezplatné WIFI připojení. Parkování je možné zajistit na vlastním uzamykatelném pozemku. Celý pension je nekuřácký.

    Ubytování poskytujeme bez snídaní, které je však možné objednat v partnerských provozovnách. Pension Gábi se skládá ze tří budov vzdálených od sebe cca 200 m (přesná poloha viz. kontakty). Všechny tři objekty se nachází přibližně 3-5 minut klidné chůze od centra města. Nejbližší autobusová zastávka se nachází v bezprostřední blízkosti, vlakové nádraží je pak vzdáleno přibližně 500m.


Okolí

      V současnosti se ve Františkových Lázních nachází 23 aktivně využívaných léčivých pramenů, teplota těchto pramenů se pohybuje v rozmezí 8 až 13 °C. Minerální voda je využívána k pitným kúrám, ke koupelím a k přípravě slatinných zábalů, dle léčivých indikací má zdejší voda pozitivní účinek na choroby srdeční a oběhové soustavy.

     Nechte ve Františkových Lázních zastavit čas a procházejte se po kolonádách a malebných parcích. Jsou oázou zeleně a současně se zde koná mnoho kulturních akcí. Tvoří jeden z pilířů Západočeského lázeňského trojúhelníku, který se dokonce uchází o zápis na seznam světového kulturního dědictví UNESCO (pravděpodobně bude zápis dokončen v roce 2015).

     Kromě romantických procházek a objevování nejrůznějších historických zajímavostí a rozmanitého kulturního života, Vám Františkovy Lázně nabízejí též sportovní vyžití. Můžete navštívit největší a nejkrásnější aquapark českých lázní - Aquaforum. Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Dále je možné navštívit minigolfové hřistě, zahrát si tenis, navšívit multifunkční hřistě u jezírka či si zapůjčit kola a využít cyklostezky k objevování krás tohoto klidného lázeňského města.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Expresní check-in Expresní check-out Internetový koutek Místo vyhrazené pro kuřáky TV Vícejazyčný personál Zahrada Aerobik 1 km Beachvolejbalový kurt 9 km Billiard 0.2 km Bowling 0.5 km Golf 7 km Minigolf 0.8 km Půjčovna kol 0.5 km Šipky Squash/ricochet 2.5 km Stolní hry Stolní tenis Střelnice 2 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.8 km Kino 0.5 km Park 0.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Vyhlídkové lety Bar 0.1 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.15 km Pivnice 0.05 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.15 km Zahrádka 0.15 km Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní Fitness 1 km Masáže 0.2 km Perličková vana 1 km Sauna 1 km Solárium 1 km Solná jeskyně 0.2 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

PENSION GÁBI pro Váš pohodlný pobyt nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových apartmánech.

Apartmány jsou vhodné pro rodinnou dovolenou či pobyt v lázních, jsou vybaveny sociálním zařízením,

TV + SAT a kuchyňkou (lednička, kávovar, rychlovarná konvice, plynový sporák případně dvojvařič) a WI-FI připojením.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.