Filtry

Pension U Dvou čápů

Pension Na poptávku
Vestec 16, 25724 Chocerady Ukázat na mapě

Pension najdete v líbezné obci Vestec nedaleko Chocerad v okrese Benešov. Srdečně k nám zveme jak rodiny s dětmi, tak i zaměstnance firem na školení, semináře a kurzy. Pro tyto účely máme připravené školící místnosti, vybavené příslušnou technikou. 

Náš pension je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, pořádání svateb, večírků tak zejména pro pořádání školení, kurzů a seminářů firem. U Dvou čápů můžete očekávat přátelskou atmosféru, vysoký komfort služeb a maximální pohostinnost. V přiléhajícím areálu je možné využívat tenisové kurty, hřiště na míčové hry, stolní fotbal, zahradní grill a vlastní parkoviště. Původní rekonstruovaná zemědělská usedlost pochází
z poloviny 19. století.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Tenisový kurt - venkovní Autobusová zastávka 0.02 km Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Vlaková zastávka 3 km Snídaně Zahrádka

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchový kout, některé WiFi. Na nádvoří pensionu nebo v sále pořádáme svatební hostiny, taneční zábavy a různé společenské akce.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Vážení hosté, děkujeme Vám za rezervaci v našem rodinném pensionu. Prosíme berte na vědomí, že pro letošní sezónu je naše restaurace trvale uzavřena. K dispozici jsou pouze snídaně podávané od 8:00 hod. do 10:00 hod. V případě, že máte zájem o snídani (50 Kč/1 osoba), prosím informujte nás při Vašem příjezdu. Děkujeme Dále Vám bude k dispozici samoobslužná lednice s nealko nápoji a točené pivo umístěné na nádvoří pensionu. Platbu za nápoje prosím uhraďte v den Vašeho odjezdu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu, Honzíkovi

Jak se k nám dostat?

Cesta k nám autem:
Dálnice D1 směr Brno, sjezd EXIT-34, směr Praha, EXIT-34, směrem na město Sázava, přibližně 700 m od sjezdu z dálnice se dáte na křižovatce doleva směrem na Chocerady. Cesta z dálnice trvá kolem 5 minut.