Filtry

Chalupa EDEN

Chata Na poptávku
Nová Pec-Nové Chalupy 101, 38462 Nová Pec Ukázat na mapě
Ve stylové Chalupě Eden najdete ideální podmínky pro trávení skupinových dovolených. Celková kapacita chalupy je deset lůžek a dvě přistýlky. Ve vybavení je venkovní bazén, vnitřní bazén, sauna, vířivá vana, krb, Wi-fi internet, podlahové topení, stolní tenis, cyklotrenažer. Naše chalupa je spíše určena pro lidi v aktivním věku, protože nemá bezbariérový přístup a dvě dvojlůžka jsou umístěna na galerii, kam je možný přístup pouze po užším schodišti. Chalupu Eden můžete navštívit v zimních i letních měsících.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Konferenční/společenská místnost TV TV místnost Zahrada Lyžařský vlek Stolní tenis Houbaření Lov Rybolov Restaurace 0 km Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Perličková vana 0 km Sauna

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Jak se k nám dostat?

V okolí Chalupy Eden a v Okolí Nové Pece na Vás čeká mnoho turisticky zajímavých míst. V Zimních měsících pro Vás budou připraveny běžecké trasy. A pro sjezdové lyžaře jsou většinou perfektní podmínky v rakouském lyžařském středisku HOCHFICHT. V létě patří Nová Pec mezi turisticky oblíbená a vyhledávaná místa. V Podstatě je pro Vás otevřena celá Šumava. K těm nejnavštěvovanějším místům patří například Plešné jezero, Jelení Vrchy, Schwanzemberský plavební kanál,Třístoličník a mnoho dalších nádherných a turisticky velmi atraktivních a velmi vyhledávaných míst.