Filtry

Penzion Podhradí

Pension Na poptávku
Parkán 117, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě

Penzion Podhradí se nachází v centru města Český Krumlov, v klidném prostředí, přímo u břehu Vltavy a nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech.

Město Český Krumlov, zapsané do seznamu Kulturního dědictví UNESCO a jeho okolí nabízejí celoročně spoustu možností společenského, kulturního i sportovního vyžití.


Okolí

Český Krumlov je ideální základna pro výlety po hradech a zámcích Jižních Čech. Krásná příroda, lesy, koupání na jen několik kilometrů vzdálené Lipenské přehradě, splavování Vltavy,je s využitím kulturních, historických památek a krás města Český Krumlov - města UNESCO zárukou zajímavé a hezké dovolené. Mimořádným zážitkem je divadelní představení na Otáčivém hledišti v Českém Krumlově nebo návštěva Barokního divadla na zámku Český Krumlov.


Vybavení

Bezdrátový internet Nekuřácké prostředí Kuchyň Obchodní centrum 0.3 km Postýlka Praní prádla Směnárna 0.3 km Taxi Terasa Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 0.5 km Aerobik 2.7 km Beachvolejbalový kurt 1.1 km Bowling 0.17 km Golf 6.2 km Půjčovna kol 0.45 km Squash/ricochet 2.7 km Stolní tenis 2.7 km Střelnice 3.3 km Tělocvična/sportovní hala 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Autobusová zastávka 0.18 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.4 km Divadlo 0.15 km Houbaření Jízda na koni Kino 1.4 km Park 0.9 km Rybolov Vlaková zastávka 1.3 km Bar 0.3 km Cukrárna 0.3 km Internetová kavárna 0.3 km Kavárna 0.3 km Pizzerie 0.3 km Restaurace 0.3 km Snack bar 0.3 km Snídaně Vinárna 0.3 km Vinný sklípek 0.3 km Zahrádka Bazén - vnitřní 1.3 km Fitness 2.6 km Jóga 2.6 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Parní sauna 1.3 km Sauna 2.6 km Wellness/lázně 0.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Můžete využívat společnou kuchyň.