Filtry

Pension Vinařský dvůr

Pension Na poptávku
Malá Strana 198, 69142 Valtice Ukázat na mapě
?

Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny. Ve všech je koupelna se sprchou, WC, televizory, radiobudík a vysoušeč vlasů. V apartmánech také malý kuchyňský kout. Můžeme pro Vás zprostředkovat návštěvu malých vinných sklípků nebo také vinařství v Rakousku.

Pro ostatní jsme připravili relaxaci v krytém bazénu nebo sauně, pro děti pak dětské hřiště. Hosté mají možnost parkování v garážích nebo ve dvoře, kde se dají uschovat i bicykly. Pokud jsou členy Váší rodiny také domácí zvířata, uvítáme i je.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Místo vyhrazené pro kuřáky Terasa Venkovní gril Zahrada Bowling 12 km Golf 11.5 km Šipky 0.4 km Tělocvična/sportovní hala 0.7 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 25 km Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Park 0.9 km Přírodní koupání 3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.3 km Restaurace 0.5 km Snídaně Vinárna Vinný sklípek Bazén - vnitřní Sauna

Pokoje

Nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje 3 dvoulůžkové pokoje s možností přístýlek 2 apartmány s kuchyňkou 1 jednolůžkový pokoj s možností přistýlky snídaně formou bufetu v původní lisovně nebo ve stínu pergoly ve dvoře vyhřívaný bazén (od 1.4. do 31.12.) sauna dětské hřiště vinárna WIFI připojení k internetu zdarma

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

pro skupiny na objenávku (grilování)