Filtry

Ubytování Kupková

Apartmán Okamžitá rezervace
Úpatní 372/24, 63400 Brno Ukázat na mapě
?

K dispozici jsou 4 pokoje. Jeden jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Z pokojů je pěkný výhled na panoramu Brna. Na chodbě jsou 2 sprchové kouty, toaleta,  kuchyňka vybavená ledničkou, el. sporákem,varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím.  Přímo před domem je volně přístupné parkoviště pro auta.  Po domluvě s majiteli je možné parkování v garáži. Na požádání vám připravíme snídani.V blízkosti ubytování je velice dobrá restaurace.


Okolí

Nedaleko od našeho  ubytování se nachází známý hotel Myslivna. Nově je zde vybudované nákupní středisko s řadou obchodů.Při návštěvě Brna doporučujeme si udělat výlet na  Brněnskou přehradu kde v létě můžete podniknout plavbu lodí. Vystoupit a prohlédnout si hrad Veveří nebo zvolit plavbu lodí po celé přehradě, která má 12 zastávek. Kdo přijede s dětmi určitě nevynechá navštěvu brněnské ZOO.Ten kdo má rád motorky jistě si nenechá ujít každoroční závody konané na Masarykově okruhu. Před brněnským výstavištěm můžete navštívit Pavilon Anthropos, kde uvidíte model dospělého mamuta s mládětem, ukázky z vykopávek a další zajímavosti z pravěku.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Obchodní centrum 2 km Taxi Terasa Zahrada Zdravotní středisko 2 km Aerobik 0.1 km Bowling 1 km Golf 4 km Golfový trenažér 1.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.3 km Tenisový kurt - venkovní 0.3 km Tenisový kurt - vnitřní 0.3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 4 km Houbaření Kino 4 km Letiště 15 km Park 0.5 km Vlaková zastávka 6.5 km Kavárna 0.6 km Pivnice 0.6 km Restaurace 0.15 km Snídaně Fitness 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.4 km

Pokoje

Ubytování má 4 pokoje. Celková kapacita lůžek je 9. Jeden pokoj je jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva jsou třílůžkové. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Dva pokoje mají okna do zahrady a další dva do ulice odkud je pěkný výhled na Brno.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V blízkosti ubytování jsou dostupné restaurace, obchodní centrum, kde máte možnost příjemného posezení v kavárně nebo si zde můžete nakoupit potraviny.

Extra

V blízkosti našeho ubytování je sportovní hřiště, billiard,cyklostezka, koupaliště.

Jak se k nám dostat?

Do centra MHD 20 min. Na BVV 10 min. MHD. Bohunická nemocnice 10 min. MHD.