Filtry

Pension Vlasta

Pension Okamžitá rezervace
Františkolázeňská 1881/14, 35002 Cheb Ukázat na mapě
?
Pokud se chystáte do města Cheb, ať pracovně nebo rekreačně, doporučit lze ubytování v příjemném pensionu s rodinnou atmosférou. Díky své poloze v okrajové části města Zlatý vrch Vám Pension Vlasta zaručí klidný a ničím nerušený pobyt. Příjemnou procházkou se do centra Chebu dostanete za 20 minut. V pensionu je Vám zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Parkování je zajištěno v uzamčeném dvoře.

Okolí

Po předchozí domluvě je příjezd možný kdykoliv.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí TV Aerobik 1.5 km Beachvolejbalový kurt 3 km Bowling 1.5 km Minigolf 1.5 km Squash/ricochet 2 km Tělocvična/sportovní hala 2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.05 km Divadlo 1.5 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 4 km Kino 1.5 km Noční klub 0.8 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2.5 km Bar 1 km Cukrárna 1.5 km Kavárna 1.5 km Pivnice 1 km Pizzerie 1 km Restaurace 1 km Zahrádka 1 km Bazén - vnitřní 1.5 km Sauna 2.5 km Wellness/lázně 2.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Jak se k nám dostat?

Pension se nachází v klidové části města Cheb, ale s velmi dobrou dostupností od obchvatu města i centra.