Filtry

Hof Schwanberg

Pension Okamžitá rezervace
Lomy 19, 34952 Kokašice Ukázat na mapě

Hof Schwanberg nabízí ubytování v Západních Čechách v osadě LOMY.

Vhodné pro pěší a cykloturistiku (mechanik,dílna a skladové prostory pro kola,mytí kol,prádelna/sušárna), rodiny s dětmi (pískoviště,dětská-kola,lehátka,uzavřený areál pro volný pohyb dětí bez nutnosti dozoru), milovníky přírody a individuální turistiku, možnost ubytování pracovníků tuzemských a zahraničních firem, parkování aut v uzavřeném dvoře, letní terasa s možností grilování, stolní tenis, kroket, petanque a jiné.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Kabelový internet Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce Směnárna Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Golf 30 km Lyžařský vlek 30 km Půjčovna kol Squash/ricochet 4 km Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní 5.6 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.2 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Jízda na koni Přírodní koupání 4.6 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.5 km Cukrárna 5 km Kavárna 5 km Pivnice 5 km Pizzerie 4 km Restaurace 5 km Snídaně Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 5 km Fitness 5 km Kadeřnictví/salón krásy 5 km Masáže 4 km Pantofle Sauna 4 km Wellness/lázně 5 km

Pokoje

Vybavení: koupelna/WC, ÚT, TV/Sat, DVD, radio, lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, telefon.

Recenze

Tichý a klidný Na tomto místě zůstal čas. Část starého panství byla změněna na BnB. Ve středu ničeho je to místo, kde si můžete užít přírodu. Akrů polí s mákem, lesy a jen seno. To také znamená, že musíte trochu cestovat, abyste se někam dostali. Dobré restaurace nejsou v okolí. Zarezervovali jsme 2 pokoje celkem pro čtyři osoby. Máme nejvyšší patro se dvěma místnostmi pro sebe. Snídaně (není součástí) byla podávána na vlastním soukromém stole. Snídaně byla dobrá, bohatá. Čaj a instantní káva jsou k dispozici zdarma. Lůžka byla malá (já jsem 6 '2 ") a trochu na tom tvrdé straně pro nás. Ve dvoře můžete relaxovat a hrát. K dispozici jsou hračky pro menší děti s hračkami a stolní tenis pro větší děti. Stoly a židle jsou trochu staré a mohly by být obnoveny. Ale pak znovu, na tomto místě "zůstal
Ian H 08.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.