Filtry

Penzion Klatovský Dvůr

Pension Na poptávku
Domažlická 188, 33901 Klatovy Ukázat na mapě
?

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Expresní check-in Expresní check-out Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.5 km Pokojová služba Recepce Terasa Zahrada Tělocvična/sportovní hala 2.2 km Tenisový kurt - venkovní 1.6 km Autobusová zastávka 0.07 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 1 km Kino 1.2 km Park 1.7 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Pivnice 0.3 km Restaurace Bazén - venkovní 1.9 km Bazén - vnitřní 2.2 km

Pokoje

Naši hosté se mohou ubytovat ve jednolůžkových i dvoulůžkových pokojích a také v až čtyřlůžkových prostorných apartmánech nebo jednolůžkových pokojích, obojí je vybaveno televizí se satelitním příjmem, vlastní koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici vlastní parkoviště a šest garáží.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V našem jídelním lístku najdete širokou nabídku jídel pro malý i velký hlad. Hnáni smyslem pro zdravou výživu podáváme jídla se zeleninovou oblohou a nezapomněli jsme ani na děti a ty, kteří si myslí, že nejen masem živ je člověk. Jestliže jste malí jedlíci, můžete si objednat i poloviční porci za jednotnou cenu. Restaurace má celodenní provoz, zajišťuje snídaně, obědy, večeře.