Filtry

Penzion U Hrocha

Pension Okamžitá rezervace
Lučany nad Nisou-Horní Maxov č.e.102, 46844 Josefův Důl Ukázat na mapě
1,5

Penzion U Hrocha leží uprostřed vlastních pozemků na okraji obce Horní Maxov ve výšce 730 m n.m. Pro svou polohu uprostřed přírody je ideálním místem pro rodinnou rekreaci, školy v přírodě, lyžařské výcviky a výpravy sportovních nadšenců nebo firemní akce. 

Vzhledem k tomu, že touto lokalitou prochází řada turistických stezek , je penzion vhodným místem jak pro letní, tak i pro zimní rekreaci a sportovní aktivity. V létě je tato oblast rájem především pro cyklisty a pěší turisty. V zimě si pak v okolí přijdou na své lyžaři, kteří zde naleznou řadu běžeckých stop, včetně 155 km dlouhé Jizerské magistrály. Vyznavači sjezdového lyžování mají k dispozici ski areály na Severáku, Bedřichově, Tanvaldském Špičáku a další. Tato lyžařská středisky jsou vzdálena 3 až 8 km od penzionu.

Návštěvníkům restaurace i ubytovaným hostům je také k dispozici letní terasa a velmi dobře vybavený areál dětského hřiště s řadou atrakcí pro nejmenší. V areálu penzionu, který má k dispozici kolem 5000m2 zelené plochy, je vybudováno zastřešené posezení s otevřeným ohništěm, udírnou a grilem. Penzion pro své návštěvníky pořádá i řadu akcí jako je např. dětský den, grilování s živou hudbou aj. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti , které je monitorováno kamerovým systémem.

Hosté penzionu také mohou posedět u ohniště a opéci si zde buřty, nebo ochutnat další pochoutky připravené na lávovém grilu nebo v udírně.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Střešní terasa Taxi Terasa TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Bowling 9 km Horolezectví 9 km Lyžařský vlek 3 km Squash/ricochet 8 km Tenisový kurt - venkovní 8 km Tenisový kurt - vnitřní 8 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0 km Houbaření Jízda na koni Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.7 km Restaurace Zahrádka 0 km Bazén - vnitřní 8 km

Pokoje

Penzion disponuje 9 pokoji s celkem 38 lůžky. V současné době jsou vlastním sociálním zařízením v podobě WC a sprchy nebo vany vybaveny celkem 2 pokoje. Další dva pokoje mají umyvadlo. Pro ubytované z ostatních pokojů je k dispozici společné sociální zázemí (WC a sprchy) – oddělené pro muže a ženy.

Recenze

Dost hrozné/terrible Hádka o peníze, ubytování nechce respektovat své vlastní podmínky. Nevydávají účtenky. Tváří se, že vám dělají milost. Rozhrkaný nábytek, místo madel na otvírání skříní šrouby, trochu to tam v některých pokojích smrdí. /Be prepared to fight for your money. They didn´t obey theirs own rules.
Marek H 10.2019

Libus Pokoj se sdílenou koupelnou a WC, nic moc čisté, pod postelí shnilá okurka, na zrcadle zapomenutý rozteklý nanuk v obale, špinavé koberce, postele stare. Vedle kuchyně privát ve kterém se kouří a všechen smrad jde dovnitř. Jídlo dobré. V pokoji zima i přes připomínky personálu.
Libuše T 01.2019

Dostupnost a rezervace

Stravování

V penzionu je každý den v době od 11.00 do 22.00 otevřena útulná restaurace, ve které ubytovaní a ostatní návštěvníci, mají možnost ochutnat tradiční česká jídla nebo i místní speciality. Penzion je vybaven také nekuřáckým salonkem , který ubytovaným slouží jako jídelna nebo společenská místnost. V salonku je umístěna i velkoplošná plazmová televize. Do vlastní restaurace se vchází letní terasy. Z této terasy, orientované na jih, je výhled do okolní přírody i na areál přilehlého dětského hřiště.

 

Extra

Veškeré vnitřní prostory penzionu včetně všech pokojů jsou obloženy dřevem, které dokresluje příjemnou atmosféru prostředí horské chaty. Poloha penzionu a rozložení jeho pokojů, umožňují ubytovaným ničím nerušený pobyt uprostřed okolní přírody, do které směřují i okna všech pokojů. Hosté mají k dispozici lyžárnu a dále i salonek, který slouží jako jídelna a společenská místnost s velkoplošnou televizí. Přenosnou televizi si mají možnost hosté zapůjčit i na pokoj. Stravování hostů je zajištěno v restauraci, která je součástí penzionu.