Filtry

Penzion Keramika

Pension Okamžitá rezervace
Děbolín 26, 37701 Jindřichův Hradec Ukázat na mapě
?
Útulný penzion Keramika je situován v obci Děbolín, malé vesnici vzdálené jen 3 km od Jindřichova Hradce, v malebné krajině jižních Čech. Součástí penzionu jsou výtvarné dílny, které můžete během svého pobytu navštívit. Přiučíte se zde ručnímu malování skla a keramiky, výrobě svíček či výrobě proutěných košíků. Pohodlné ubytování na Vás čeká v příjemně zařízených, romanticky pojmenovaných pokojích a apartmánu. Pro děti jsou připravena dvě uzavřená a jedno otevřené hřiště, hrací místnost a bazén. Parkování vozů je zabezpečeno přímo v areálu penzionu.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Přednáškový sál Taxi Zahrada Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Střelnice 3 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.05 km Dětské hřiště Divadlo 3 km Houbaření Jízda na koni Kino 3 km Noční klub 3 km Rybolov Vlaková zastávka 0.5 km Vyhlídkové lety Bar Pivnice Pizzerie Zahrádka Bazén - venkovní Masáže 3 km Sauna Solárium 3 km Wellness/lázně 3 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.