Filtry

Penzion Holland

Pension Na poptávku
Nové Hrady 33, 53945 Nové Hrady Ukázat na mapě

Penzion Holland je situován v blízkosti zámku Nové Hrady a poskytuje ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Součástí penzionu je restaurace. Parkování přímo u objektu.


Okolí

Penzion Holland leží přímo naproti krásnému rokokovému zámku a nachází se ve velmi zajímavém turistickém a historickém kraji. Nedaleko odtud se nachází město Litomyšl, Vysoké Mýto, Polička... jež se vyznačují především svojí historickou minulostí. Stojí také za zmínku nedaleké Toulovcovy maštale a Pivnická rokle - což jsou pískovcové útvary, bohaté na turistické stezky. Dále také na překrásné údolí Novohradky, která ve svém okolí vytvořila nádherné rokle. V okolí se lze věnovat také cyklistice.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Dětský koutek Průvodce Taxi TV Úschovna zavazadel Zahrada Autobusová zastávka 0.06 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Houbaření Jízda na koni Park 0.2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Bar Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka

Pokoje

K dispozici je celkem 8 dvou až čtyřlůžkových pokojů, každý s vlastní koupelnou a lednicí.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

K ubytování lze objednat snídani. Součástí penzionu je restaurace.

Jak se k nám dostat?

Parkování přímo u penzionu. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 60 m.